שדרוג רכבים
המקומות שלי
יצירת קשר
שדרוג רכבים
לקוחות נכבדים, סוג הרכב הכלול במחיר החבילה הבסיסית, הינו ל: 2-4 איש פורד פוקוס ממוזד או דומה, ל-5 איש, פורד פוקוס סטיישון ממוזג או דומה, ול-6 איש מיני וואן ממוזג ל-7 ימי השכרה. לידיעתכם: לא ניתן להבטיח רכב מדגם מסויים וכל קטגוריה כוללת דגמי רכב שונים. הרכבים המופיעים בטבלה להלן הינם דוגמא מייצגת בלבד.
חברות ההשכרה הינן:
במידה והינכם מעוניינים ברכב גדול/משופר יותר, להלן האפשרויות ותוספת המחיר ביורו לרכב ל-7 ימי השכרה: ייתכנו רכבים שונים בקטגוריות השונות. ניתן לקבל מבחר רכבים נוספים ע"פ בקשה.

תוספת מחיר לרכב מקטגורית גולף ל-7 ימים

תוספת מחיר לרכב מקטגורית פג'ו 308 סטיישן ל-7 ימים

סוג הרכב

תמונה

 

 

FIAT 500 L / VW GOLFהרכב הבסיסי בחבילה ל- 2/3/4 נוסעים

70 €

 

PEUGEOT 308 STW /FIAT 500 L STWהרכב הבסיסי בחבילה ל- 5 נוסעים

90 €

20 €

BMW 218 D AUT

150 €

90 €

PEUGEOT 3008 / CITROEN C4 PICASO

250 €

180 €

OPEL INSIGNIA STW

260 €

190 €

VW TOURAN 5+2 AUT WITH GPS

350 €

280 €

VOLVO V-60 STW AUT / OPEL INSIGNIA STW AUT / MERCEDES C CLASS AUT

430 €

360 €

VAN 9- FIAT DUCATO / OPEL VIVARO

520 €

450 €

FORD GALAXY AUT 7 SEATS


מחיר ההשכרה כולל:
- שכירות ללא הגבלת ק"מ.
- ביטוח CDW - ללא השתתפות עצמית.
- ביטוח TP - ללא השתתפות עצמית.
- מע"מ מקומי.
- מס כבישים (לא אגרת אוטוסטרדות).
- מס נמל תעופה.

מחיר ההשכרה אינו כולל:
- דמי טיפול במקרה של נזק / דוחות תנועה וכיו"ב
כ-50 € כולל מע"מ.
תוספת בחו"ל:
- כסא תינוק - 45-55 € להשכרה.
אנא שימו לב להוראות הבאות:
בתחנת ההשכרה יש להציג:
1. דרכון
2. רשיון נהיגה ישראלי (עם תמונה) ורשיון בינלאומי.
3. כרטיס אשראי בינ"ל ע"ש שוכר הרכב.
4. שובר ההשכרה.

חשוב!

תנאי החוזה אשר נחתם בחו"ל מול ספק הרכב הם המחייבים. יש לוודא טרם החתימה כי פרטי ההסכם והתוספת ברורים. חתימת השוכר על חוזה השכירות מחייבת ואיננה ניתנת לביטול בדיעבד. יש לדאוג ולקבל העתק מחוזה השכירות עם החזרת הרכב ולשומרו לכל מקרה של בירור. הרכב יינתן לכם עם מיכל דלק מלא, מומלץ להחזירו במצב זהה. על מיכל חסר תגבה מכם תוספת תשלום לפי תעריף שייקבע ע"י חברת ההשכרה בתוספת דמי מילוי. לא יינתן כל החזר על ניצול חלקי של השובר נסיעה טובה ובטוחה!
המקומות שלי
צור קשר
צור קשר
מלאו את הטופס ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם
שם המתעניין
טלפון
דוא"ל
יעד החופשה
כמות נוסעים
הערות
 
 

כתבות

תנאים כלליים

 
תנאים כלליים

סוכן יקר, נא הבא מידע זה לידיעת לקוחותיך!
 
תנאים ואחריות
תוכן אתר זה מהווה הסכם לכל דבר ועניין, בין חברת "תמוז בע"מ" לבין סוכנויות הנסיעות/סוכני הנסיעות והנוסעים (להלן: "הצדדים"). הקיבול יתבצע על-ידי הצדדים באמצעות הרשמת הנוסע ו/או תשלום מקדמה ו/או השתתפות בחבילת הנופש והוא מהווה את הסכמת הצדדים לכל התנאים, הגבלת האחריות והמידע שבחוברת זו.
בנתונים המפורטים באתר זה נכונים ליום עדכון האתר 01/2016 ואין החברה אחראית לשינויים, תקלות ושיבושים שאירעו ו/או עלולים לקרות במהלך העונה. מוסכם בזאת שכל תביעה ו/או טענה ו/או תלונה של מי מהצדדים כנגד. חברת תמוז בע"מ תובא בפנינו בכתב לא יאוחר מתוך 30 יום לאחר חזרת הנוסע ארצה.
אין אנו אחראים למידע שאינו נמסר על-ידנו בכתב או הסותר את הכתוב באתר זו. בכל מקרה של חילוקי דעות, יחייבו תנאי האתר. לא תתקבל כל טענה של מי מהצדדים כי לא קרא את התנאים והאחריות המופיעים באתר זה ו/או כי לא הופנתה תשומת ליבו לתנאים ולמידע טרם הרשמתו.
חברת תמוז בע"מ משמשת כמקשרת וכמתווכת בלבד בין הצדדים לבין מפעילי וספקי השירותים כגון: חברות תעופה, בתי מלון, מסעדות, מדריכים מקומיים, חברות השכרת רכב ושירותי קרקע אחרים. אין אנו אחראים בכל צורה שהיא לתקלות, שיבושים עיכובים ונזקים אחרים אשר עלולים להיגרם מאי ביצוע ו/או ביצוע חלקי ו/או ביצוע לקוי, של שרות כלשהו המוצעים בחוברת זו על-ידי ספקי השירותים או מי מטעמם.
אנו כמארגן איננו אחראים לנזקים הנגרמים לצדדים ובמיוחד לנוסע, כגון נזקי גוף, מחלות ,נזק מטען ו/או כל נזק ישיר או עקיף שעלול להיגרם לנוסע במהלך הטיסה ו/ או שהייתו בחו"ל עקב תאונה, מעשה אלימות, שוד, גניבה, אשפוז, הוצאות רפואיות, אובדן המטען ו/או מסמכים ו/או כרטיס טיסה ו/או דרכון וכיו"ב.
תמוז מציעה לנוסע לבטח עצמו, על חשבונו, בביטוח אישי נרחב המכסה את הנזקים והאירועים המתוארים לעיל.
 

המחירים מותנים בהזמנה ותשלום מראש

">דמי ביטול לחבילות התיור:
לאחר אישור ההזמנה - 50 יורו
עד 60 יום - 15%
45-60 יום - 25%
30-45 יום - 50%
3-30 יום - 90%
פחות מ-3 ימים - 100%
על כל מוצר חלה חובת דמי ביטול גם אם לא צויינו במפורש.

המחיר אינו כולל :
מיסים והיטלים מכל סוג שהוא. ביטוח ואחריות לרכוש הנוסעים ולנזקי גוף כלשהם.
 
 
בתי מלון
הנוהג המקובל לחדרים בבתי מלון והיציאה מהם הינו כדלקמן: כניסה מהשעה 14.00 ויציאה עד השעה 12.00 בצהריים. וזאת על מנת לאפשר לצוות המלון להכין את החדרים לקראת האורחים החדשים המגיעים למלון. רמת בתי המלון נקבעת ע"י משרד התיירות המקומי של כל מדינה ומדינה.
תמוז בע"מ אינה אחראית להפעלתו היום יומית של המלון ,לרבות תקינות מערכותיו, שעות הפעלת מיזוג האויר וכד'.
 
 
LATE ARRIVAL
במידה והנוסע מתעתד להגיע למלון לאחר 18.00 יש להודיע על כך מראש בעת ביצוע ההזמנה. (במידה ולא תמסר הודעה מראש לא תישא תמוז באחריות כלשהיא, במידה ולא ישמר חדר עבור הנוסע).
 
 
ביצוע הטיסות:
הטיסות הינן טיסות שכר מחוץ לנתיב. הטיסות מותנות באישור מינהל התעופה האזרחי, ומופעלות על פי תקנות טיסות השכר, רשיון מס' ג/523/86.
שעות הטיסה והמוביל עשויים להשתנות.
 
 
מניין הימים
במניין הימים מחושבים יום היציאה מישראל ויום החזרה אליה שהינם ימים חלקיים בלבד. זמני היציאה וההגעה מ/לישראל נתונים בידיחברת התעופה ואין אנו מתחייבים להשלים את הימים במלואם.
 
 
RUN OF THE HOUSE
ההזמנות מתבצעות עבור חדר במלון. אין באפשרותינו להבטיח מראש חדר הממוקם עפ"י דרישות הנוסע, לא בקומה רלוונטית ולא בצד המבוקש.
 
 
חדרים זוגיים
ברוב בתי המלון בחדרים ישנן מיטות נפרדות. אין כל אפשרות להבטיח מראש מיטה כפולה אף אם הוזמנה מראש...
 
 
TRIPLE
במקרה של הזמנת חדר לשלושה - שים לב! בתי מלון רבים נוהגים להכניס מיטה שלישית לחדר זוג', לעתים המיטה השלישית הינה מיטה מתקפלת.
 
 
שערים
השער לתשלום יהיה שער העברות והמחאות גבוה של המטבע הנקוב ביום התשלום בפועל.
 
 
מחירים
תמוז בע"מ לא תישא באחריות כלשהי להבטחת מחיר המלון וכן לא תדרש להחזר של הפרשים כלשהם הנובעים מהפרשים אלו.
 
 
שינוי במחירים
המחירים ניתנים לשינוי בהתאם לתקנות טיסות שכר ללא הגבלה כלשהי.
 
 
רישום יתר ע"י בתי המלון
יתכנו מצבים לפיהם ייכנס הנולון לתפוסת יתר וע"פ הכללים הבינלאומיים לא ניתן לפנות חדרים גם אם נתקבל אישור עבורם. בנוקרה של רישום יתר ע"י בתי המלון, רשאי הסוכן המקומי ו/או הנהלת בית המלון להעביר את הנוסעים למלון חלופי המדורג באותה דרגה או בדרגה גבוהה יותר מהמלון אותם רכשו הנוסעים. האחריות לכך, לרבות ההעברה למלון החלופי חלה על הנהלת המלון ו/או הסוכן המקומי.
 
 
סמכות שיפוט
מוסכם ומוצהר בזאת ע"י הצדדים, כי הואיל ומרכז הפעילות של חברת תמוז בע"מ הוא בחיפה, הרי בכל מקרה של סכסוך ו/או תביעה ו/או מחלוקת שיהיו למי מהצדדים כנגד תמוז, תהיה לבית המשפט בעיר חיפה בלבד סמכות מקומית ייחודית לדון בעניין.

וילות באיטליה

איטליה מהווה יעד אטרקטיבי לחופשות משפחתיות וקבוצתיות. ברחבי המדינה ניתן למצוא מגוון רחב של אטרקציות ופעילויות לכל המשפחה. משפחות או קבוצות אשר מתכננות חופשה באיטליה, יוכלו להתארח באחת מאותן וילות באיטליה. ניתן למצוא גם בצפון וגם בדרום המדינה אחוזות נפלאות עם וילות קסומות ומיוחדות המיועדות לאירוח.
כמובן, שבכדי שחוויית האירוח תהיה שלמה, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בצורה מוקפדת את אותה הווילה באיטליה בה תתארחו תוך שימת דגש על מספר פרמטרים אשר יסייעו לכם בבחירה.

מיקום הווילה

אחד הפרמטרים החשובים בבחירת ווילות באיטליה לאירוח, תהיה מיקום הווילה.
הווילה צריכה להיות ממוקמת במרחק סביר מהאטרקציות והאתרים בהם אתם מעוניינים לבקר.
כך שבטרם בחירת אותה וילה באיטליה, כדאי להבין פחות או יותר באיזה אזור באיטליה אתם מעוניינים לנפוש – לדוגמא, אם החלטתם על חופשה בדרום איטליה, כדאי לקחת בחשבון שהאזור מתפרש על פני קילומטרים רבים ולכן כדאי להיות יותר ספציפיים ולבחור ביעד המקורב למקומות בהם אתם מעוניינים לבקר.

רמת האטרקטיביות

נופש באיטליה אמור להוות חוויה מיוחדת ומהנה וכך גם האירוח בווילה. ברחבי איטליה ניתן למצוא אחוזות עוצרות נשימה המוקפות בנופים מרהיבים ומציעות חוויית אירוח בלתי נשכחת. כך שאם אתם מעוניינים בתנאי אירוח מיוחדים וברמה גבוהה, תוכלו לבחור בווילה השוכנת באחת מאותן אחוזות מרשימות.

גודל הווילה

עוד פרמטר חשוב ובעל השפעה על בחירת ווילות באיטליה קשור לנושא של גודל הווילה. ישנן ווילות המתפרשות על פני שטח ענק וישנן גם ווילות קטנות ואינטימיות יותר. חשוב לוודא שהווילה תתאים בגודלה לכמות המתארחים. 

ומה לגבי המחיר?

טווח המחירים של אירוח בווילות באיטליה הינו רחב ולכן, כדאי לעשות בירור מקדים לגבי המחירים – בצורה כזאת, יתאפשר לכם לתכנן את התקציב הכולל עבור החופשה והתקציב הפרטני עבור הוצאות האירוח. כמובן, שככל שתעשו בירור מעמיק יותר, סביר להניח שזה יסייע לכם ליהנות מהצעה אטרקטיבית יותר.
וילות באיטליה מציעות את המתכון לחופשה קסומה ובלתי נשכחת בארץ המגף היפיפייה. כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות הטמונים באירוח שכזה, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את אותה הווילה בקפידה.
חופשה בדרום איטליה

דרום איטליה הוא אזור אשר נחשב ליעד מועדף לחופשות ולטיולים בקרב אנשים רבים מכל רחבי העולם – ואין זה לא פלא שכך הדבר, מדובר באחד מהאזורים היפים ביותר באירופה אם לא בעולם כולו.
האזור של דרום איטליה משלב טבע אקזוטי ונופים עצרי נשימה עם אטרקציות אורבניות.

העיר נאפולי, המהווה כבירת האזור, נחשבת לאחת הערים המעניינות באירופה בכלל ובאיטליה בפרט - כאשר אירוח בעיר הצבעונית יכול לכלול בתוכו ביקור בפיצריות משובחות ובמסעדות מקומיות מיוחדות המציעות מגוון רחב של מעדנים איטלקיים, מוזאונים מפורסמים, כנסיות עתיקות ובשפע של אטרקציות נוספות.
כמובן, שבכדי שאותה חופשה בדרום איטליה תוכתר כחופשה המושלמת, קיימת חשיבות גבוהה לתכנן אותה בקפידה ובטרם הטיסה לחפש את כל המידע הרלוונטי על המקומות והאתרים שאסור לפספס את הביקור בהם בעת השהייה באזור – ויש הרבה כאלו.

איטליה היא אחת המדינות היפות והמתיירות ביותר באירופה – יחד עם זאת, חופשה בדרום איטליה תהיה שונה במהותה מחופשה בצפון איטליה – מי שביקר בצפון איטליה יכול להרגיש כאילו הוא נמצא במדינה אחרת. אזור דרום איטליה מציע לנופשים, חופי ים אקזוטיים, הר געש קסום - שאי אפשר להחמיץ את הביקור בו ומומלץ אף לטפס עליו בכדי לראות את הנופים עצרי הנשימה של הסביבה – מדובר בטיפוס האורך כארבעים דקות. באזור ישנם כפרים ועיירות רבות, שביקור בהם יכול לספק חוויה אותה זוכרים לאורך כל החיים.

האטרקציות המרכזיות של דרום איטליה מתפרשות על פני שטח אשר אינו נחשב לגדול במיוחד - כך שגם מי שמחליט לשהות במלון אחד לכל אורך החופשה, יוכל להגיע עם רכב מושכר לכל היעדים החשובים.
בין היעדים שאותם לא כדאי להחמיץ בעת חופשה בדרום איטליה – העיר העתיקה פומפיי, האי קפרי, הר הגעש וזוביו, העיר נאפולי ומומלץ גם לבקר בעיירות קטנות יותר ויפיפיות לא פחות השוכנות באזור כמו:  אמלפי ופוזיטנו ולחוות את איטליה האמתית.

חופשה בדרום איטליה היא חופשה אשר מיועדת עבור כל בני המשפחה ואנשים בכל הגילאים יוכלו למצוא אטרקציות רבות הנמצאות באזור ומתאימות עבורם. כמובן, שבכדי לנצל את החופשה בצורה הטובה ביותר, יש לתכנן היטב את החופשה ולשלב ביקורי באתרי הטבע הנפלאים של האזור, ביקור במסעדות המיוחדות והמשובחות וסיורים בערים ובעיירות שבאזור המאפשרות להכיר בצורה טובה את איטליה, את הצבעים, הריחות, האנשים והנופים.
בתי מלון באיטליה

מדי שנה מבקרים באיטליה עשרות מיליונים של תיירים מרחבי כל העולם ונהנים מכל האטרקציות הייחודיות שיש למדינה היפה הזאת להציע.

איטליה, היא אחת המדינות המיוחדות ביותר ביבשת אירופה, כאשר מה שמאפיין אותה זה בין היתר: המבנים עם הארכיטקטורה המיוחדת והמרשימה, המוזאונים המעניינים, הכפרים הציוריים אשר מאפשרים מפגש עם תושבי המדינה החמים והצבעוניים וכמובן, המסעדות המשובחות – הפיצות הטעימות והגלידות המשובחות יכולות להוות סיבה בפני עצמה לביקור במדינה. 

אז אם החלטתם לצאת לחופשה באיטליה, אחד הצעדים הראשונים אותם תצטרכו לעשות זה לחפש בתי מלון באיטליה במטרה למצוא את בית המלון אשר יענה על כל הדרישות שלכם.

איך לבחור בית מלון באיטליה?

הפרמטר הראשון בעת הליך חיפוש בתי מלון באיטליה, הוא היעד בו אתם מעוניינים לנפוש.
איטליה היא מדינה גדולה ומגוונת כאשר השוני בין חופשה בצפון איטליה לבין חופשה בדרום איטליה הינו מהותי.
אז במידה ואתם מתכננים חופשה קצרה המתמקדת באזור אחד או בעיר אחת – לדוגמא, חופשה ברומא. תוכלו להסתפק בשהות בבית מלון אחד לכל אורך החופשה.

לעומת זאת, אם אתם מתכננים לשכור רכב ולחלוש במסגרת החופשה על מספר אזורים מרוחקים בעיר, ההמלצה תהיה כמובן לחלק את החופשה שלכם בין מספר בתי מלון באיטליה.

כמובן, שגם אם אתם מתכננים להישאר בכל ימי החופשה בעיר אחת ולהתארח במלון אחד, כדאי לבדוק מהו מיקומו של המלון ביחס למרכז העיר, מה המרחק של המלון מהאטרקציות בעיר ובאלו אמצעי תחבורה ניתן להגיע לשם – כדאי לקחת בחשבון שמלונות במרכז העיר יהיו ברוב המקרים יקרים יותר ממלונות מרוחקים יותר באותה רמת אירוח – במקרים רבים, שווה לשלם את ההפרשים.

בתי מלון באיטליה מציעים רמות אירוח שונות, ניתן למצוא מלונות ברמת אירוח בסיסית על בסיס ארוחת בוקר או בלי ארוחות בכלל. וניתן גם למצוא בתי מלון מפוארים ומיוחדים המציעים רמת אירוח חלומית. כמובן, שהבחירה תהיה תלויה בצורה משמעותית בתקציב אותו אתם מוכנים להשקיע.

סוגים שונים של בתי מלון באיטליה

ישנם כאמור מספר סוגים של בתי מלון באיטליה – אכסניות, בתי מלון על בסיס ארוחת בוקר, בתי מלון המהווים חלק מרשת אירופאית של מלונות, בתי מלון מיוחדים המותאמים לתרבות המקומית, בתי מלון מפוארים והרשימה עוד ארוכה. בכדי שהליך החיפוש של בתי המלון יהיה קל ויעיל, קיימת חשיבות גבוהה לשים דגש על מאפייני חיפוש שונים כגון:  מיקום, תקציב, כמות המתארחים ודרישות אינדיבידואליות – לדוגמא, יש כאלו שארוחת בוקר תהיה עבורם בגדר חובה, אחרים לא יהיו מוכנים לוותר על אינטרנט אלחוטי וכן הלאה.. שימת דגש על כל הפרמטרים החשובים, תסייע לכם למצוא בסופו של הליך את בית המלון שיענה על כל הדרישות שלכם.
חופשות באיטליה

איטליה מהווה יעד פופולארי במיוחד לחופשה, הן עבור ישראלים והן עבור תיירים מבכל העולם – כארבעים מיליון תיירים פוקדים את המדינה מדי שנה. איטליה מציעה לנופשים מגוון רחב של אטרקציות ייחודיות ומעניינות וכחלק מכך, מהווה יעד אשר מתאים לחופשה של משפחות עם ילדים, זוגות, קבוצות חברים ואנשים בכל הגילאים.
 איטליה היא מדינה גדולה המחולקת לאזורים, כאשר לכל אזור יש את הייחודיות שלו ואת האטרקציות שלו.
כך יוצא, שכל מי שמתכנן חופשות באיטליה, צריך בשלב הראשון להחליט איך הוא רוצה להעביר את החופשה שלו ובהתאם, לבחור את היעד במדינה בו הוא ינפוש.

כך לדוגמא, מי שמעוניין חופשה המשלבת בתוכה טבע וטיולים ימצא את מבוקשות בדרך כלל באזור דרום איטליה.
לעומת זאת, מי שמעוניין חופשה הכוללת בתוכה ביקור במוזאונים, חנויות מעצבים ומסעדות משובחות, יעדיף קרוב לוודאי את אזור צפון איטליה.

מתכננים את החופשה

בכדי ליהנות ממענה על כל הדרישות שלכם מאותן חופשות באיטליה, ההמלצה תהיה לתכנן את מהלך החופשה כהלכה.
כך שאם לדוגמא החלטתם שאתם מעוניינים לנפוש בעיר רומא, כדאי לאסוף מידע לגבי כל האטרקציות המרכזיות של העיר, להחליט היכן חשוב לכם לבקר ועל מה לא אכפת לכם לוותר ולראות כיצד אתם משלבים כל אחת מהאטרקציות בימי החופשה.

כמובן, שאם אתם נמנים על התיירים הספונטניים יותר, אשר אוהבים לקבל את ההחלטות אך ורק בזמן אמת, ההמלצה תהיה לבחור בית מלון אשר ממוקם במרכז העיר - מה שיאפשר לכם גישה מהירה ונוחה לכל האטרקציות, גם אם לא תתכננו מראש לבקר בהן או לראות אותן.

לעומת זאת, אם אתם נמנים על האנשים שכל פרט בחופשה חייב להיות מתוכנן בקפידה, תוכלו לאסוף מידע על התחבורה הציבורית, זמני הנסיעה, המסעדות המומלצות בכל אחד מהאזורים אליהם אתם מתכננים להגיע וכן הלאה..

היכן להתאכסן?

אחת הנקודות החשובות בעת תכנון חופשות באיטליה, קשורה לשאלה היכן להתאכסן במהלך החופשה. איטליה מציע מגוון רחב של בתי מלון ברמות אירוח שונות, וילות מפוארות, אכסניות ודירות להשכרה למהלך ימי החופשה.
כל אחת מהאפשרויות טומנת בחובה את היתרונות שלה ומתאימה לטווח אחר של תקציב ולכמות שונה של נופשים.
בכדי לקבל את ההחלטה הנבונה והמתאימה ביותר, כדאי לבדוק את כל האפשרויות הרלוונטיות, לברר עלויות ומיקומים, לנסות ולקבל המלצות על מקומות האירוח הרלוונטיים ובסופו של דבר לקבל החלטה נבונה לגבי המקום בו תתאכסנו במהלך החופשה.

בחירה מושכלת בבית מלון ביחד עם תכנון מסודר של החופשה, יהוו בסופו של דבר מתכון מנצח לחופשה מוצלחת ומהנה במדינת המגף היפיפייה.
חופשה באגם גארדה


אם חשקה נפשכם בחופשה משפחתית קסומה וייחודית או לחילופין בחופשה זוגית רומנטית חלומית, כנראה שאגם גארדה יהווה כיעד אשר יענה על כל הדרישות שלכם. אגם גארדה הוא האגם הגדול ביותר באיטליה, הוא שוכן בצפון המדינה, בקרבת מגוון רחב של אתרי טיולים מרשימים ואטרקציות פופולאריות. חופשה באגם גרדה מתאימה לאנשים בכל הגילאים  וכחלק מכך, מדי שנה המקום מושך אליו כשמונה מיליון תיירים מרחבי כל העולם.

התקופה הנחשבת כמומלצת ביותר לחופשה באגם גרדה היא בתקופת האביב והקיץ בין החודשים אפריל לאוקטובר – כשמזג האוויר חמים ונעים יותר.  
אגם גארדה מתפרש על פני שטח גדול במיוחד של כ-370 קמ"ר וחוץ מאגם גארדה, ישנם באזור אגמים נוספים שכדאי לבקר בהם – קטנים יותר מבחינת השטח, אך מרשימים ואטרקטיביים.

העיירה סירמיונה

סירמיונה היא עיירה קסומה, ציורית ומיוחדת אשר שוכנת על החוף של אגם גארדה.
העיירה נחשבת כיום כעיר נופש ותיירות פופולארית וכמעט כל מי שמגיע לחופשה באגם גארדה מפנה זמן גם לביקור בה.
בין האטרקציות שלא כדאי לפספס במקום: כנסיות עתיקות לדוגמא, כנסיית סן פייטרו. מצודת סקליג'רי, במצודה מגדל ממנו ניתן להשקיף אל הנופים עצרי הנשימה של הסביבה.
אם אתם לא מעוניינים לבקר באתרים, תוכלו פשוט להסתובב בסמטאות של העיר העתיקה וליהנות מגלידריות איכותיות, מסעדות משובחות, מרחצאות, חנויות מיוחדות ועוד שפע של אטרקציות נחמדות.

פארק השעשועים גארדלנד

פארק גארדלנד הוא אחד מהפארקים הגדולים והמרשימים באירופה והגדול והמרשים ביותר באיטליה. בפארק ממתינות מגוון רחב של אטרקציות לכל המשפחה ובין היתר: מתקני שעשועים מרשימים ומיוחדים, הופעות המתקיימות מספר פעמים בכל יום ועוד מגוון רחב של אטרקציות.

במידה ואותה חופשה באגם גארדה אליה יצאתם היא חופשה משפחתית הכוללת את הילדים, לא כדאי שתוותרו על האטרקציה הקסומה והמיוחדת הזאת.

חופשה באגם גארדה יכולה לכלול עוד מגוון רחב של אטרקציות, טיולים וביקור במקומות חדשים ויפים. כמובן, שבכדי שהחופשה באזור היפיפה הזה של צפון איטליה תענה על כל הדרישות שלכם, קיימת חשיבות גבוהה לתכנן מראש את אותו נופש באגם גארדה.

אספו מידע על כל העיירות והאטרקציות אשר נמצאות בסביבה, בדקו איך ניתן להגיע לשם וכמה שעות נסיעה נדרשות מכם בכדי להגיע לכל אחת מאותן אטרקציות. תכננו מה אתם עושים בכל אחד מימי הטיול – בכדי שלא תמצאו את עצמכם מפספסים אתרים אטרקטיביים וצאו לאותה חופשה באגם גרדה כשאתם מוכנים ליהנות מכל מה שיש לה להציע לכם – ויש הרבה.
דרום איטליה – המקומות שלא כדאי לפספס

דרום איטליה הוא אחד מהאזורים הקסומים, המרתקים והיפים ביבשת אירופה.
המבקרים בחבל ארץ זה יכולים לשלב ביקור בערים צבעוניות ושוקקות חיים, טיולים בטבע מרהיב עם נופים עצרי נשימה, בילוי בחופי ים אקזוטיים והיכרות מקרוב עם תושבי האזור, מנהגיהם ומאכליהם - כחלק מביקור בכפרים השוכנים באזור.
כך יוצא שכל מי שמעוניין ליהנות מחופשה מעניינת, השוזרת בתוכה סוגים שונים של מראות ובצבעים יוכל למצוא את המענה המושלם לבקשתו בדרום איטליה.

דרום איטליה נחשב ליעד חופשה מועדף גם לזוגות אשר מבקשים לעצמם נופש רומנטי וגם למשפחות עם ילדים המעוניינות בטיול מעניין ומגבש – כל אחד יוכל למצוא באזור הזה, את האתרים והבילויים המתאימים עבורו ועונים על דרישותיו בצורה הטובה ביותר.

העיר העתיקה פומפיי

העיר העתיקה פומפיי שוכנת בחבל קאמפאניה אשר בדרום איטליה.
העיר מציעה מגוון רחב של אתרים מיוחדים מהם ניתן ללמוד את ההיסטוריה המעניינת של העיר ובין היתר: מקדשים, בזיליקה, פורום שהיא הכיכר העתיקה של העיר פומפיי ומבנים נוספים אשר טומנים בחובם סיפורים מרתקים.

האי קפרי

אם החלטתם על נופש בדרום איטליה, קחו בחשבון כי האי קפרי הוא אחד מהמקומות שכדאי לבקר בהם – ההמלצה היא להקדיש לאי לפחות חצי יום. האי קפרי הוא אי סלעי יפיפה, המציע למבקרים מסלולי טיולים בטבע, נקודות תצפית על נופים קסומים, חנויות קטנות ומיוחדות, מסעדות ועוד..

חוף אמאלפי

החוף הקסום נחשב מאחד המקומות התיירותיים ביותר של דרום איטליה.
מדובר בחוף יפיפה אשר מתפרש על פני עשרות קילומטרים. מעבר לבילוי בחוף הים, שחייה ומנוה, המקום מציע למבקרים – נופים מרהיבים, צוקים מיוחדים, עיירות דייגים ומזג אוויר נעים.

נאפולי

נדירים האנשים אשר לא כוללים בתוך חופשה בדרום איטליה גם ביקור בעיר נאפולי.
מדובר בעיר השלישית בגודלה באיטליה ובאחת הערים המעניינות, הצבעוניות והמיוחדות ביותר באירופה. העיר מציעה למבקריה פיצריות מושבחות ומסעדות איטלקיות מצוינות, מוזיאונים, מבנים ארכיטקטוניים מעניינים,  כיכרות יפות וגם חיי לילה תוססים.

דרום איטליה הוא חבל ארץ קסום ושופע אטרקציות מסוגים שונים. על פני קילומטרים לא רבים פרושים להם: שמורות טבע מרהיבות, ערים תוססות, אתרים היסטוריים מרתקים והרבה מסעדות טובות אשר מאפשרות ליהנות ממטעמי המדינה ובראשם כמובן הפיצה. כחלק מהרבגוניות של האזור, ניתן למצוא בסביבה גם מגוון רחב של אפשרויות לינה ואירוח כגון: בתי מלון בדרגות אירוח שונות, וילות נופש, אכסניות כפריות ועוד..
הרי הדולומיטים – גן עדן לחובבי הסקי (ולא רק)

הרי הדולומיטים שוכנים בצפון איטליה וגובלים עם המדינות שוויץ ואוסטריה – הדולומיטים מהווים חלק בלתי נפרד משרשרת הרי האלפים.
האזור מהווה כיעד תיירותי האהוב במיוחד על חובבי הסקי, אך מדובר ביעד אשר מתאים גם עבור כל מי שמעוניין לשלב בחופשה שלו טיולים, נופים וטבע פראי.

מדובר באזור פופולארי לטיולי משפחות  - בסביבה ניתן ליהנות פעילויות רבות ומגוונות אשר מתאימות עבור ילדים בגילאים שונים.
מי שבוחר לצאת לאותה חופשה בהרי הדולומיטים בעונת החורף, בתקופה המושלגת, מומלץ שיגיע אל ראש הר המרמולודה באמצעות רכבל וישקיף מפסגת ההר הגבוה אל הנופים הקסומים של ההרים המושלגים. בסביבת הרי הדולומיטים ישנם מגוון רחב של אתרי טבע מרהיבים, אשר לא כדאי לפספס את הביקור בהם במהלך השהייה במקום – ניתן לבקר באתרים אלו וליהנות ממה שיש להם להציע בכל עונות השנה.

הר המרמולודה

פסגת ההר היפה נמצאת בגובה של 3300 מטר ואליה ניתן להגיע בעונת החורף באמצעות הרכבל של אתר הסקי אשר נמצא במקום. ביקור בהר המושלג והיפיפה הזה מומלץ בעיקר בעונת החורף.

סלה רונדה

סלה רונדה הוא אתר הסקי הפופולארי ביותר באיטליה ואחד מהפופולאריים ביותר בעולם כולו.
מרחב הסקי היפיפה, מתפרש על פני כ-523 קילומטר - כאשר אחד מהמסלולים אורך 40 קילומטר ומאפשר לעבור בצורה קלה ונוחה אל מסלולי גלישה נוספים.
מסלול הגלישה נחשב למקצועי וכחלק מכך, מהווה את המסלול המועדף על גולשים רבים.

קמפיטלו

קמפיטלו היא עיירה הממוקמת בהרי הדולומיטים ומהווה יעד פופולארי לאירוח של גולשי הסקי. מהעיירה ניתן ליהנות מגישה נוחה למסלולי הסקי המפוארים של האזור  - הגישה למקום מתבצעת באמצעות גונדולות.
הרי הדולומיטים מהווים כסוג של גן עד עבור חובבי הסקי, אבל לא רק עבורם.
ניתן לטייל באזור בכל ימות השנה וליהנות מנופים עצרי נשימה, מאירוח בבתי מלון יוקרתיים ואחוזות מרשימות וממגוון מסעדות כפריות הכוללות את כל המטעמים האיטלקיים הכי משובחים.

מכיוון שהדולומיטים נמצאים בגבול עם אוסטריה ושוויץ, ניתן להרגיש באזור גם את התרבות של המדינות הללו.
כך יוצא שמי שמתכנן נופש בהרי הדולומיטים יוכל ליהנות מטבע קסום, מאתרי טיולים עצרי נשימה ומאווירה ייחודית.
טוסקנה

חופשה בטוסקנה מהווה כחלום אותו חולקים אנשים רבים ויש סיבות רבות לכך: נופים עצרי נשימה, מרחבים בלתי נגמרים של טבע, כרמי יין איכותיים – ניתן לצאת לנופש בטוסקנה המבוסס על טעימות יין וכמובן, כפרים צבעוניים, מסעדות איטלקיות המגישות את כל המטעמים המקומיים האהובים.

אז אם גם אתם נמנים על אותם "החולמים", הגיע הזמן לעשות מעשה, להגשים חלום ולבקר באחד האזורים הקסומים ביותר ביבשת אירופה – ויש שיגידו גם בעולם כולו.

חבל טוסקנה מתפרש על פני קילומטרים רבים והאטרקציות שהוא מציע מרוחקות בחלק מהמקרים אלו מאלו ולכן, ההמלצה היא לשכור רכב.
מעבר לאתרים הקסומים ולטבע היפיפה, ניתן גם ליהנות מערים קסומות המשתייכות לחבל טוסקנה ובין היתר: פירנצה,  סיינה וערים נוספות.

מקומות שלא כדאי להחמיץ בעת חופשה בטוסקנה

חופשה בטוסקנה, היא חופשה מגוונת, מרתקת וחווייתית אשר מתאימה לזוגות, משפחות ועבור כל מי שמבקש לעצמו נופש ייחודי, מרתק וקסום.
כמו בכל חבל ארץ אחר, גם בטוסקנה יש את המקומות שלא כדאי להחמיץ את הביקור בהם:

פירנצה – פירנצה היא עיר אשר מהווה כאתר תיירת כחובה, עבור כל מי שמחשיב את עצמו כחובב תרבות ואמנות ובעיקר אמנות מתקופת הרנסנס.
העיר מציעה למבקריה אטרקציות רבות וביניהן: מוזיאונים בעלי שם, גלריות המציגות יצירות חשובות, בתי קפה ייחודיים, כיכרות מרשימות והרשימה עוד ארוכה.

סיינה – סיינה היא עיר ייחודית אשר ממיקומה ניתן להשקיף על הנופים הקסומים, הכרמים והגפנים היפים המאפיינים כל כך את חבל טוסקנה.

העיר, מהווה יעד נוסף שכל אדם אשר נופש בטוסקנה יחשוב פעמיים אם להחמיץ את הביקור בו.
העיר מחולקת ל-3 אזורים, כאשר לכל אזור יש את האתרים והאטרקציות הייחודיים לו.
פיאנזה – העיירה היפה הזאת  מהווה את הבית הרשמי של גבינת הפיקורינו האהובה - כך שחובבי הגבינות לא ירצו להחמיץ את הביקור בה, אבל לא רק הם..

בעיירה חנויות קטנות ומיוחדות, רחובות שנעים להסתובב בהם, מסעדות כפריות ואתרים היסטוריים מעניינים.
פיזה – העיר פיזה השוכנת גם היא בחבל טוסקנה, מפורסמת בעיקר בזכות המגדל הנטוי בעל אותו השם אשר מהווה את סמלה של העיר.

מלבד המגדל המיוחד יש בעיר עוד אתרים רבים בהם כדאי לבקר – כיכרות מרשימות, כנסיות, חנויות ומסעדות.
נופש בטוסקנה מאפשר לשלב ביקורים באתרי טבע מרשימים ומרהיבים, טיולים בערים מיוחדות אשר נמנות על הערים היפות באירופה, סיורים בכפרים המקומיים המציעים את אפשרות להיחשף לתרבות המקומית, מוזיאונים וגלריות אמנות, מסעדות כפריות משובחות ומגוון רחב של אטרקציות המתאימות גם עבור זוגות וגם למשפחות עם ילדים. חופשה בטוסקנה אידיאלית בכל עונה ובכל חודש בשנה.
סיציליה – אי של קסם איטלקי

גם מי שלא ראה את סרטי "הסנדק" יוכל למצוא באי היפיפה סיציליה השוכן בדרום ארץ המגף כיעד אטרקטיבי לחופשה. מדובר באי הגדול ביותר באזור הים התיכון אשר מציע למבקריו שפע של אטרקציות מגוונות ומעניינות.
ביקור בסיציליה מתאים גם לאנשים אשר מתעניינים בהיסטוריה, גם עבור חובבי הטבע וגם עבור אוהבי האוכל בכלל ואוהבי האוכל האיטלקי בפרט – אוהבי הגלידה יראו את סיציליה כגן עדן ולא פחות מכך.
בין האטרקציות של האזור: כפרי דייגים ייחודיים, כנסיות יפיפיות, מבנים היסטוריים מרשימים, הר געש קסום ושווקים צבעוניים המאפשרים ליהנות מהתוצרת המקומית במחירים שווים לכל נפש. 

היכן לבקר בעת נופש בסיציליה?

סלינונטה – העיר הגדולה שוכנת במערב סיציליה. בעברה הרחוק, עיר זאת נחשבה לאחת הערים העשירות בעולם – ניתן ללמוד על עושרה מההריסות והחורבות של המקדשים והמבנים ההיסטוריים שבעיר. סלינונטה נחשבת לעיר מעניינת ומרתקת, אשר מומלץ לשלב ביקור בה במהלך חופשה בסיציליה.

סירקוזה – סירקוזה היא עיר חובה עבור חובבי הארכאולוגיה. בין האטרקציות של העיר היפה – פארק ארכיאולוגי שמהווה שרידים של עיר יוונית עתיקה, מוזיאון ארכאולוגי קתדרלה בארוקית, מקדשים עתיקים ועוד..

פאלרמו -  עיר הבירה של סיציליה מציעה למבקרים חופי ים קסומים, כנסיות מיוחדות, סמטאות מסקרנות, ארמונות, גנים, מסעדות כפריות ואווירה ייחודית. כך שבעת חופשה בסיציליה מומלץ לתכנן ביקור גם בעיר היפה הזו.

קטניה -  עיר הנמל היפה הזאת, ממוקמת למרגלותיו של הר הגעש אתנה –הר געש פעיל,  גבוה במיוחד אשר מהווה את אחד האטרקציות הגדולות בסיציליה. בקטניה ישנן מסעדות כפריות משובחות שכדאי לבקר בהן וליהנות מטעמי האזור. 

טאורמינה -  עיר יפיפה הממוקמת על צלע של הר וממיקומה ניתן להשקיף אל הים. בעיר מתקיימים במהלך השנה מגוון רחב של פסטיבלים ואירועי מוזיקה ייחודיים – אם יוצא לכם להיות באזור ולבקר בעיר, כדאי לכם לבדוק אם מתקיימים אירועים מעניינים בעת השהות שלכם באזור .

כאמור, בעת נופש בסיציליה, כל אחד יכול לתכנן את החופשה בהתאם להעדפות שלו ולתחומי ההתעניינות שלו. סיציליה ידועה במעדנים המשובחים, במסעדות הכפריות הייחודיות, במבנים הייחודיים והעתיקים, בחופי הים היפים ובעוד מגוון רחב של אטרקציות אשר הופכות את המקום ליעד תיירותי פופולארי בקרב תיירים בכל העולם, משפחות, זוגות ויחידים. כך שאם אתם מבקשים לעצמכם חופשה מיוחדת המשלבת בתוכה טיולים ופעילויות מגוונות – סיציליה מהווה ללא ספק ככתובת עבורכם.
אגם גרדה

אגם גרדה שוכן בצפון היפה של איטליה ונחשב לאגם הגדול ביותר במדינה. ביקור באגם יכול להיות משולב עם יעדים נוספים במדינה ובין היתר: ביקור בעיר ורונה, ביקור במילאנו ואפילו בוונציה. מעבר לערים היפות השוכנות במרחק נסיעה קצר מהאגם, ישנן בקרבת מקום גם שמורות טבע מרשימות כמו אלו של הרי הדולומיטים ובאגמים נוספים אשר שוכנים באזור וביניהם אגם קומו ואגם מג'ורה. אם אתם מתכננים חופשה באגם גרדה, חשוב שתדעו שהתקופה המומלצת ביותר לצורך כך היא בין חודש אפריל לחודש אוקטובר. יש לקחת בחשבון שבחודשים יולי ואוגוסט המקום בדרך כלל עמוס במבקרים – יותר משמונה מיליון תיירים מרחבי העולם פוקדים את המקום מדי שנה והרוב, בחודשים האלו.

האורך המומלץ של נופש באגם גרדה ינוע בדרך כלל בין שבוע לשבועיים. במהלך ימי החופשה ניתן להקדיש יום אחד לביקור בעיר ורונה וביקור באתרי הבולטים של העיר – מוזיאון האמנות, אזורי השופינג של העיר, המסעדות וכן הלאה. יום אחד של הטיול יכול להיות מוקדש לדולומיטים – ניתן לטפס על פסגת ההר, לנסוע אל אתר הסקי של האזור ויש עוד מגוון רחב של אתרים קסומים בהם ניתן לבקר.  יום אחד יוכל להיות מוקדש כולו לביקור בעיר ונציה היפה והמיוחדת. אם מדובר בחופשה משפחתית עם ילדים, תוכלו להקדיש יום אחד לביקור בפארק השעשועים הגדול גרדה לנד. ישנם עוד שפע של אתרים אטרקטיביים בסביבה, כך שגם אם החופשה תארך שבועיים לא יהיה לכם רגע דל.

אפשרויות הלינה באזור הן רבות ומגוונות, ניתן לבחור בין לינה בכפרי נופש, בבתי מלון, בדירות או בווילות רחבות ידיים. חלק גדול מבתי האירוח ממוקמים מסביב לאגם, מה שהופך את חוויית הלינה לעוצמתית ומיוחדת במינה. ישנן גם אפשרויות לינה הממוקמות רחוק יותר מהאגם, כך שמי שמונע משיקולים תקציביים יוכל למצוא אפשרויות מגוונות בכפרים ובעיירות בסביבה. בכדי לבחור במקום האירוח האופטימאלי, כדאי לבדוק את האפשרויות השונות, מה הן מציעות וכוללות, מהי רמת האירוח וכל פרט אחר אשר יוכל לסייע בהחלטה לגבי המקום בו תלונו.

אגם גרדה הוא אחד המקומות היותר יפים בצפון איטליה ושפע האטרקציות שבסביבתו מתאימים הן לזוגות המבקשים לעצמם חופשה רומנטית קסומה והן למשפחות המעוניינות בחופשה מגבשת ומהנה. כל אדם אשר נופש באזור, בכל גיל, יוכל למצוא את האטרקציות אשר יענו על העדפותיו ולשלב אותן בטיול מדהים המשלב טבע קסום עם אורבניות ייחודית.