שדרוג רכבים
המקומות שלי
יצירת קשר
שדרוג רכבים
לקוחות נכבדים, סוג הרכב הכלול במחיר החבילה הבסיסית, הינו ל: 2-4 איש פורד פוקוס ממוזד או דומה, ל-5 איש, פורד פוקוס סטיישון ממוזג או דומה, ול-6 איש מיני וואן ממוזג ל-7 ימי השכרה. לידיעתכם: לא ניתן להבטיח רכב מדגם מסויים וכל קטגוריה כוללת דגמי רכב שונים. הרכבים המופיעים בטבלה להלן הינם דוגמא מייצגת בלבד.
חברות ההשכרה הינן:
במידה והינכם מעוניינים ברכב גדול/משופר יותר, להלן האפשרויות ותוספת המחיר ביורו לרכב ל-7 ימי השכרה: ייתכנו רכבים שונים בקטגוריות השונות. ניתן לקבל מבחר רכבים נוספים ע"פ בקשה.

תוספת מחיר לרכב מקטגורית גולף ל-7 ימים

תוספת מחיר לרכב מקטגורית פג'ו 308 סטיישן ל-7 ימים

סוג הרכב

תמונה

 

 

FIAT 500 L / VW GOLFהרכב הבסיסי בחבילה ל- 2/3/4 נוסעים

50 €

 

PEUGEOT 308 STW /FIAT 500 L STWהרכב הבסיסי בחבילה ל- 5 נוסעים

70 €

20 €

CITROEN C3 AUT / BMW 1 AUT

150 €

100 €

PEUGEOT 3008 AUT / FOCUS STW AUT

150 €

100 €

KIA SPORTAGE

290 €

240 €

VW TOURAN 5+2 AUT WITH GPS

335 €

285 €

VAN 9- FIAT DUCATO / OPEL VIVARO

580 €

530 €

FORD GALAXY AUT 7 SEATS


מחיר ההשכרה כולל:
- שכירות ללא הגבלת ק"מ.
- ביטוח CDW - ללא השתתפות עצמית.
- ביטוח TP - ללא השתתפות עצמית.
- מע"מ מקומי.
- מס כבישים (לא אגרת אוטוסטרדות).
- מס נמל תעופה.

מחיר ההשכרה אינו כולל:
- דמי טיפול במקרה של נזק / דוחות תנועה וכיו"ב
כ-50 € כולל מע"מ.
תוספת בחו"ל:
- כסא תינוק - 45-55 € להשכרה.
אנא שימו לב להוראות הבאות:
בתחנת ההשכרה יש להציג:
1. דרכון
2. רשיון נהיגה ישראלי (עם תמונה) ורשיון בינלאומי.
3. כרטיס אשראי בינ"ל ע"ש שוכר הרכב.
4. שובר ההשכרה.

חשוב!

תנאי החוזה אשר נחתם בחו"ל מול ספק הרכב הם המחייבים. יש לוודא טרם החתימה כי פרטי ההסכם והתוספת ברורים. חתימת השוכר על חוזה השכירות מחייבת ואיננה ניתנת לביטול בדיעבד. יש לדאוג ולקבל העתק מחוזה השכירות עם החזרת הרכב ולשומרו לכל מקרה של בירור. הרכב יינתן לכם עם מיכל דלק מלא, מומלץ להחזירו במצב זהה. על מיכל חסר תגבה מכם תוספת תשלום לפי תעריף שייקבע ע"י חברת ההשכרה בתוספת דמי מילוי. לא יינתן כל החזר על ניצול חלקי של השובר נסיעה טובה ובטוחה!
המקומות שלי
צור קשר
צור קשר
מלאו את הטופס ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם
שם המתעניין
טלפון
דוא"ל
יעד החופשה
כמות נוסעים
הערות
 
 

אגם גארדה למשפחות

אגם גארדה שבצפון-איטליה הוא מקום שנעים לחזור אליו שוב ושוב. מעבר ליופי הטבעי עוצר הנשימה של האגם ונופיו, נדמה שסוד הקסם של המקום הזה הוא בכך שהוא מספק אטרקציות מגוונות גם עבור מי שחוגג בר-מצווה – וגם עבור מי שחוגג 50 שנות נישואים...

אני זוכר את הפעם הראשונה שלי באגם גארדה: אותו היום התחיל דווקא מעצבן: התורים בנתב"ג היו ארוכים מהרגיל – וכשהגעתי לסוכנות השכרת הרכב התברר שמידת הבוז שרוחשים האיטלקים להילוכים אוטומטיים היא שנייה רק למידת הבוז שלהם כלפי פסטה שלא בושלה כהלכה. רק שכל האנרגיות השליליות האלה שכנראה קשה לצאת לחופשה בלעדיהן, נעלמו כלא היו כאשר ראיתי לראשונה את הכתם הכחול הגדול הזה, מוקף בהרים שעל פסגותיהם מבצבצות נגיעות של שלג לבן: "לא פייר" הן לדעתי שתי המילים הראשונות שיצאו מפי, פשוט לא פייר שיש בעולמנו מקומות מושלמים כל-כך.
ואכן, במהלך הימים הבאים חזר צמד המילים הזה, "לא פייר" וכיכב בשיחות בינינו: כשטבלנו במימי האגם, כשגילינו מסעדה קסומה בכפר ציורי, כשראינו את החיוך על פני הילדים אחרי שצלחו עוד מתקן "מפחיד" בגארדלנד, אחד מפארקי-השעשועים המקסימים שראינו, כשהצטלמנו כאורחי פונדק עתיק לפני שחזור של קרבות-אבירים או כשצפינו, האישה ואני, בנוף רומנטי מעל חומותיה של מצודת אבן שכאילו נלקחה מסיפור אגדה. אתם יודעים מה? אפילו אחרי ביקור בסופרמרקט והגילוי שמה שאצלנו אפשר למצוא רק במעדניה מיוחדת, אצלם הוא חלק מהתפריט היום-יומי.
"לא-פייר" אמרנו שוב ושוב והחלטנו שכדי לצמצם את חוסר-הצדק בעולמנו, נחזור לכאן גם בשנה הבאה.
GoItaly אינה רק חברת הנסיעות והתיירות הישראלית הגדולה והפעילה ביותר באזור גארדה: היא למעשה זו שהכירה לישראלים את חבל-הארץ הקסום הזה והיא גם היחידה שמחזיקה משרדים משלה באזור האגם, כדי לאפשר לנופשים ליהנות מכל השפע שמסביב במחירים משתלמים יותר. כרטיסים מוזלים לאטרקציות? בבקשה: נציג החברה יגיע למלון או לכפר-הנופש שבו אתם מתאכסנים ויציע לכם כרטיסים במחירים מיוחדים. בקשות אחרות? גם לזה ישמחו לדאוג עבורכם: כי דווקא חופשה באזור שיש לו כל-כך הרבה מה להציע, דורשת לפעמים עזרה בתכנון, בהזמנות ובכרטיסים – ו GoItaly ערוכה להציע כל פתרון, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ובעיקר מתוך רצון לתת לנופשים להתרכז רק בדבר אחד: ליהנות.
סוד הקסם של אגם גארדה הוא העובדה שלכל אחד יכול להיות "גארדה" משלו: מי שנוסע לחופשה משפחתית, ימצא כאן שפע של פעילויות כיפיות לילדים – מהגיל הרך ועד לבני-הנוער, אלה שנדמה שכבר אי אפשר לרצות, ואולי אף יותר מכך: פעילויות כיפיות שמעירות את הילד שבנפשך: כי אחרי יום גדוש בחוויות ב "גארדה-לנד" מצאתי את עצמי שואג, ביד אחת ספל בירה שנמזגת חופשי – וביד השנייה "פולקע" שבצעתי ביד מהעוף בגריל-שהונח לפני, נוכח קרבות אבירים כאילו הייתי האציל המקומי שתפקידו לבחור את גיבור-החיל שיזכה בידה של הנסיכה.
למחרת היום, רק קילומטרים ספורים משם, בצריחו של אחד המגדלים במבצר עתיק שחומותיו צופות אל האגם, נאלצה האישה להזכיר לי שאנחנו נשואים כבר פרק זמן לא מבוטל – בטרם יגרום לי הנוף הרומנטי להציע לה נישואים שוב...

בשביל הילדים

חבלי-ארץ יפים יש בעולם, כך יודע כל מי שהסתובב בו מעט, אבל יש בודדים שבהם התרכזו אטרקציות של ישן וחדש, נוף טבעי וארכיטקטורה מעשה ידי אדם, פעיל ורגוע – כשכל מה שנותר הוא רק לבחור.
במרחק של כחצי שעת נסיעה מנמל התעופה בורונה, נמצא אגם גארדה. אורכו של האגם בקטע הארוך ביותר שלו הוא כ 52 קילומטרים והיקפו הוא כ- 140 קילומטרים. כלומר: אינטימי מספיק כדי להתמצא בקלות בסביבה הקרובה – וגדול מספיק בכדי לספק לכל אחד את מה שהוא אוהב.
נתחיל בילדים – ואולי בעצם מוטב לומר: במקום שגורם לכל אחד להרגיש קצת כמו ילד, ה "גרדהלנד".
גרדהלנד הוא פארק שעשועים שאינו נופל ברמתו מפארקים פופולאריים אחרים באירופה כמו "יורודיסני" בצרפת, "אפטלינג" בהולנד ועוד. המתקנים מותאמים לילדים בגילאים השונים – ממתקנים לילדים בגיל הרך (תינוקות ופעוטות עד לגובה מטר, נכנסים בחינם) – ועד לכאלה שיקפיצו את האדרנלין אצל מתבגרים שוחרי אקסטרים... ניתן לאפיין מראש את הביקור בפארק על פי מסלולי פעילויות שונים ולרכוש כרטיסים מיוחדים שיאפשרו גישה-מהירה למתקנים במסלול שנבחר.
ממש בצמוד ללונה-פארק הענק, נמצא פארק מים נהדר: מגלשות-מים, אבובים, ראפטינג – וכמובן שגם פארק-המים מספק מענה הן לילדים קטנים שבסך הכל רוצים להשתכשך במים רדודים – והן למתבגרים שרוצים רק מתקנים "מפחידים".
עוד בקומפלקס נמצאת "עיר-סרטים" נוסח הוליווד, בדומה לאטרקציות מוכרות אחרות מהעולם כמו זו של אולפני "יוניברסל" או "דיסני" – גם כאן לוקח המסלול את המבקרים למסע בין כוכבי-קולנוע, פעלולים וכל אותם דברים שגורמים לנו להתרגש מול המסך הגדול.
על האטרקציה הבאה, קרבות-אבירים בסגנון ימי הביניים, מומלץ שלא לוותר: כדי ליצור מתח ועניין, האורחים מחולקים מראש לארבע קבוצות – שכל אחת מהן תעודד את נבחרת האבירים "שלה" – ומתיישבים ליד שולחנות-משתה ארוכים אליהם מוגש אוכל בסיסי וטעים (עוף בגריל, צ'יפס ועוד) כשהמשקה (מקל ועד בירה) זורם כמים – כראוי למשתה-מלכים. על הזירה שמתחת נערכים קרבות-אבירים על ליבה של הנסיכה היפה: רומחים, חניתות, חרבות ומגנים, מצטלצלים על הקרקע ושואבים את הקהל לסיפור אגדה קסום. מהר מאוד ימצא את עצמו בן כל גיל מעודד במרץ את הלוחמים ומייחל לניצחון אביריו... ההמלצה שלי למי שמטייל עם הילדים הוא להקדיש לאטרקציות האלה יומיים לפחות – ואת היום השני מבניהם לקנח בקרבות-האבירים, ורצוי שהיומיים הללו יהיו בסמוך לסיום השבוע שלכם באגם: עבור הילדים, מדובר באטרקציה הגדולה ביותר שעלולה לגמד את כל אלה שיבואו אחריה...

העיקר זה הרומנטיקה

משפחה אינה רק ילדים, אלא קודם כל – בני-זוג, ולאלה מציע אזור אגם גארדה אטרקציות ונופים שיגרמו ללב לפעום בחוזקה מרוב התרגשות. אין זה משנה אם הגעתם לבד, לחופשה רומנטית-זוגית או שהגעתם לחופשה משפחתית ומצאתם פתרון שמטרפות לילדים, כדי ליהנות זו בחברתו של זה: סמכו על הרומנטיקה האיטלקית המפורסמת שתכבוש אתכם במהירות.
אם עומד לרשותכם יום שלם, אפשר להתחיל אותו בפארק "סיגורטה" – מקדש-הטבע שראוי בהחלט לשמו: אגם, מדשאות, צמחיה נדירה ופרחים מרהיבים. זהו מקום אידיאלי לפיקניק משפחתי, אבל גם לטיול זוגי-רומנטי, טיול רגלי קצר, רכיבה על אופניים ועוד.
התעייפתם מהטיול? במרחק נסיעה של כמה דקות שוכן הכפר בורגטו, כפר שהשתמר בשלמות מאז ימי-הביניים. הטיול ברחובותיו הוא הרבה יותר מפסיעה נעימה באווירה מיוחדת: הוא מסע-בזמן אל מחוזות שיהפכו כל אישה לנסיכה וכל גבר למשורר. זה גם המקום האידיאלי לאכול בו את ארוחת הערב המושקעת של החופש: מסעדת ANTICA LOCANDA MINCIO היא המקום המושלם לארוחה רומנטית. זו אינה מסעדה זולה, אבל המבנה, הנוף שבחוץ (בימים שבהם מזג-האוויר בערב נעים, כדאי לאכול בגן שלצד הנחל) והטורטליני הממולא בדלעת, שווים כל אירו...
ולפעמים, הדבר הכי רומנטי שאפשר לעשות באיטליה הוא פשוט ללכת לאיבוד... כלומר, לסטות מן הכביש הראשי, לתת לדרך לקחת אתכם אל כפר קטן, לחפש את הרחוב הראשי שלו, כיכר קסומה, שוק כפרי – ופשוט לבקש מהמקומיים, עם מעט אנגלית והרבה רצון טוב ותנועות ידיים נמרצות, לכוון אתכם למסעדה ביתית ולארוחה שלא תשכחו עוד זמן רב.

חיות וחיוכים

אם אתם צריכים עוד ריגושים, סביבת אגם גארדה תספק אותם בשפע: בבוסולנגו יש פארק-טבע עם ספארי נחמד לחובבי עולם החי, את חומות סירימיונה אפשר להקיף ב Speed Boat, כמעט כל סוג של ספורט מים – משיט רגוע ועד לפעילות אקסטרימית יותר, מזומנת בשפע לאורך האגם - ובסביבה הקרובה נמצא גם מוזיאון ניקוליס, מוזיאון שיסעיר כל שוחר מכוניות עתיקות - במדינה שבה הספורט המוטורי כמוהו כדת.  מי שלא יכולים בלי שופינג, ישמחו לגלות מרכזי קניות הומים: מ "אאוטלטים" שמרכזים מותגים רבים על פני מתחם מעוצב ונעים – ועד לרשתות זולות ומגוונות יותר כמו "פרימרק" שהפכה לחביבת-הקהל הישראלי. את כל אלה ועוד אפשר לשלב במרחקי-נסיעה קצרים יחסית.
כן, אפשר להמשיך ולספר בשבחי האזור עוד זמן רב - ועוד לא אמרנו שום דבר על אטרקציות כמו עיר-התעלות ונציה המרהיבה שנמצאת במרחק נסיעה סביר, על ורונה, עירם של צמד הנאהבים המפורסם בהיסטוריה, רומיאו ויוליה, על שכיות החמדה שלה... ועל עוד שפע של אטרקציות שהופכות את אזור אגם גארדה לבסיס מרהיב לטיולי "כוכב", אבל הי – בואו ונשאיר משהו גם לפעם הבאה!
וילות ודירות נופש
בתי מלון
עקב המצב איננו פעילים כרגע
עמכם הסליחה