שדרוג רכבים
המקומות שלי
יצירת קשר
שדרוג רכבים
לקוחות נכבדים, סוג הרכב הכלול במחיר החבילה הבסיסית, הינו ל: 2-4 איש פורד פוקוס ממוזד או דומה, ל-5 איש, פורד פוקוס סטיישון ממוזג או דומה, ול-6 איש מיני וואן ממוזג ל-7 ימי השכרה. לידיעתכם: לא ניתן להבטיח רכב מדגם מסויים וכל קטגוריה כוללת דגמי רכב שונים. הרכבים המופיעים בטבלה להלן הינם דוגמא מייצגת בלבד.
חברות ההשכרה הינן:
במידה והינכם מעוניינים ברכב גדול/משופר יותר, להלן האפשרויות ותוספת המחיר ביורו לרכב ל-7 ימי השכרה: ייתכנו רכבים שונים בקטגוריות השונות. ניתן לקבל מבחר רכבים נוספים ע"פ בקשה.

תוספת מחיר לרכב מקטגורית גולף ל-7 ימים

תוספת מחיר לרכב מקטגורית פג'ו 308 סטיישן ל-7 ימים

סוג הרכב

תמונה

 

 

FIAT 500 L / VW GOLFהרכב הבסיסי בחבילה ל- 2/3/4 נוסעים

50 €

 

PEUGEOT 308 STW /FIAT 500 L STWהרכב הבסיסי בחבילה ל- 5 נוסעים

70 €

20 €

CITROEN C3 AUT / BMW 1 AUT

150 €

100 €

PEUGEOT 3008 AUT / FOCUS STW AUT

150 €

100 €

KIA SPORTAGE

290 €

240 €

VW TOURAN 5+2 AUT WITH GPS

335 €

285 €

VAN 9- FIAT DUCATO / OPEL VIVARO

580 €

530 €

FORD GALAXY AUT 7 SEATS


מחיר ההשכרה כולל:
- שכירות ללא הגבלת ק"מ.
- ביטוח CDW - ללא השתתפות עצמית.
- ביטוח TP - ללא השתתפות עצמית.
- מע"מ מקומי.
- מס כבישים (לא אגרת אוטוסטרדות).
- מס נמל תעופה.

מחיר ההשכרה אינו כולל:
- דמי טיפול במקרה של נזק / דוחות תנועה וכיו"ב
כ-50 € כולל מע"מ.
תוספת בחו"ל:
- כסא תינוק - 45-55 € להשכרה.
אנא שימו לב להוראות הבאות:
בתחנת ההשכרה יש להציג:
1. דרכון
2. רשיון נהיגה ישראלי (עם תמונה) ורשיון בינלאומי.
3. כרטיס אשראי בינ"ל ע"ש שוכר הרכב.
4. שובר ההשכרה.

חשוב!

תנאי החוזה אשר נחתם בחו"ל מול ספק הרכב הם המחייבים. יש לוודא טרם החתימה כי פרטי ההסכם והתוספת ברורים. חתימת השוכר על חוזה השכירות מחייבת ואיננה ניתנת לביטול בדיעבד. יש לדאוג ולקבל העתק מחוזה השכירות עם החזרת הרכב ולשומרו לכל מקרה של בירור. הרכב יינתן לכם עם מיכל דלק מלא, מומלץ להחזירו במצב זהה. על מיכל חסר תגבה מכם תוספת תשלום לפי תעריף שייקבע ע"י חברת ההשכרה בתוספת דמי מילוי. לא יינתן כל החזר על ניצול חלקי של השובר נסיעה טובה ובטוחה!
המקומות שלי
צור קשר
צור קשר
מלאו את הטופס ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם
שם המתעניין
טלפון
דוא"ל
יעד החופשה
כמות נוסעים
הערות
 
 

תקנוןתנאים כלליים לחבילות תיור ונופש

חשוב! -  לידיעת לקוחותינו: כרטיסי הטיסה בחבילות אותן רכשתם (למעט טיסות סדירות) הינם בטיסות שכר ומכורטסות מספר ימים לפני יום הטיסה.

תנאים ואחריות
תוכן אתר זה מהווה הסכם לכל דבר ועניין, בין חברת "תמוז סיטונאי תיירות בע"מ לבין סוכנויות הנסיעות/סוכני הנסיעות והנוסעים (להלן: "הצדדים"). הקיבול יתבצע על-ידי הצדדים באמצעות הרשמת הנוסע ו/או תשלום מקדמה ו/או השתתפות בחבילת הנופש והוא מהווה את הסכמת הצדדים לכל התנאים, הגבלת האחריות והמידע שבחוברת זו.
בנתונים המפורטים באתר זה נכונים ליום עדכון האתר 01.01.2020 ואין החברה אחראית לשינויים, תקלות ושיבושים שאירעו ו/או עלולים לקרות במהלך העונה. מוסכם בזאת שכל תביעה ו/או טענה ו/או תלונה של מי מהצדדים כנגד. חברת תמוז סיטונאי תיירות בע"מ תובא בפנינו בכתב לא יאוחר מתוך 30 יום לאחר חזרת הנוסע ארצה.
אין אנו אחראים למידע שאינו נמסר על-ידנו בכתב או הסותר את הכתוב באתר זו. בכל מקרה של חילוקי דעות, יחייבו תנאי האתר. לא תתקבל כל טענה של מי מהצדדים כי לא קרא את התנאים והאחריות המופיעים באתר זה ו/או כי לא הופנתה תשומת ליבו לתנאים ולמידע טרם הרשמתו.
חברת תמוז סיטונאי תיירות בע"מ משמשת כמקשרת וכמתווכת בלבד בין הצדדים לבין מפעילי וספקי השירותים כגון: חברות תעופה, בתי מלון, מסעדות, מדריכים מקומיים, חברות השכרת רכב ושירותי קרקע אחרים. אין אנו אחראים בכל צורה שהיא לתקלות, שיבושים עיכובים ונזקים אחרים אשר עלולים להיגרם מאי ביצוע ו/או ביצוע חלקי ו/או ביצוע לקוי, של שרות כלשהו המוצעים בחוברת זו על-ידי ספקי השירותים או מי מטעמם.
אנו כמארגן איננו אחראים לנזקים הנגרמים לצדדים ובמיוחד לנוסע, כגון נזקי גוף, מחלות ,נזק מטען ו/או כל נזק ישיר או עקיף שעלול להיגרם לנוסע במהלך הטיסה ו/ או שהייתו בחו"ל עקב תאונה, מעשה אלימות, שוד, גניבה, אשפוז, הוצאות רפואיות, אובדן המטען ו/או מסמכים ו/או כרטיס טיסה ו/או דרכון וכיו"ב.
תמוז מציעה לנוסע לבטח עצמו, על חשבונו, בביטוח אישי נרחב המכסה את הנזקים והאירועים המתוארים לעיל.
 

המחירים מותנים בהזמנה ותשלום מראש

חוק הגנת הצרכן:

ניתן לבטל את ההזמנה בתוך 14 יום מיום ביצועה בעלות של 100 ש"ח לאדם וזאת בתנאי שנותרו מעל 7 ימי עסקים מיום הנסיעה.

דמי ביטול לחבילות התיור:
עד 60 יום - 15%
45-60 יום - 25%
30-45 יום - 50%
3-30 יום - 90%
פחות מ-3 ימים - 100%
על כל מוצר חלה חובת דמי ביטול גם אם לא צויינו במפורש.

המחיר אינו כולל :
מיסים והיטלים מכל סוג שהוא. ביטוח ואחריות לרכוש הנוסעים ולנזקי גוף כלשהם. מומלץ לרכוש ביטוח בריאות ומטען קרוב ככל האפשר למועד ההזמנה, שיאפשר כיסוי מביטול החבילה מסיבות רפואיות ע"פ כללי הפוליסה.

 חוק הגנת הצרכן אזרח ותיק / אדם עם מוגבלות / עולה חדש:

מחיר חבילת התיור מורכב משלושה מרכיבים: כרטיס הטיסה, השכרת רכב ומקום הלינה. 
שירותי הטיסה  מתחילים ומסתיימים בישראל ומאידך גיסא שירותי הלינה, השכרת הרכב ושירותים נלווים אחרים כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת ישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינה הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד. שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הוא השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי. 
מרכיב דמי הביטול אשר נכתב בסעיף זה, מחולק לכ 45%-50% המהווים את השירות המתחיל ומסתים במדינת ישראל כאשר יתרת דמי הביטול המהווים כ 50%-55% מסך דמי הביטול, מתיחסים לשירותים המתחילם ומסתיים מחוץ למדינה.
לפיכך במידה ויהיה ביטול ויהיה החזר, הוא רלוונטי אך ורק לשירותים הניתנים בישראל ולא לשירותים הניתנים מחוץ לישראל.
דמי ביטול לשירותים הנרכשים מחוץ למדינת ישראל: שירותי הלינה, השכרת הרכב ושירותים נלווים אחרים אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת ישראל.
עד 60 יום -100 ש"ח לנוסע
45-60 יום - 15%
30-45 יום - 50%
פחות מ-30 ימים - 100%
 

בתי מלון
הנוהג המקובל לחדרים בבתי מלון והיציאה מהם הינו כדלקמן: כניסה מהשעה 14.00 ויציאה עד השעה 12.00 בצהריים. וזאת על מנת לאפשר לצוות המלון להכין את החדרים לקראת האורחים החדשים המגיעים למלון. רמת בתי המלון נקבעת ע"י משרד התיירות המקומי של כל מדינה ומדינה.
תמוז בע"מ אינה אחראית להפעלתו היום יומית של המלון ,לרבות תקינות מערכותיו, שעות הפעלת מיזוג האויר וכד'.
 
 
LATE ARRIVAL
במידה והנוסע מתעתד להגיע למלון לאחר 18.00 יש להודיע על כך מראש בעת ביצוע ההזמנה. (במידה ולא תמסר הודעה מראש לא תישא תמוז באחריות כלשהיא, במידה ולא ישמר חדר עבור הנוסע).
 
 
ביצוע הטיסות:
הטיסות הינן טיסות שכר מחוץ לנתיב. הטיסות מותנות באישור מינהל התעופה האזרחי, ומופעלות על פי תקנות טיסות השכר, רשיון מס' ג/523/86.
שעות הטיסה והמוביל עשויים להשתנות.
 
 
מניין הימים
במניין הימים מחושבים יום היציאה מישראל ויום החזרה אליה שהינם ימים חלקיים בלבד. זמני היציאה וההגעה מ/לישראל נתונים בידיחברת התעופה ואין אנו מתחייבים להשלים את הימים במלואם.
 
 
RUN OF THE HOUSE
ההזמנות מתבצעות עבור חדר במלון. אין באפשרותינו להבטיח מראש חדר הממוקם עפ"י דרישות הנוסע, לא בקומה רלוונטית ולא בצד המבוקש.
 
 
חדרים זוגיים
ברוב בתי המלון בחדרים ישנן מיטות נפרדות. אין כל אפשרות להבטיח מראש מיטה כפולה אף אם הוזמנה מראש...
 
 
TRIPLE
במקרה של הזמנת חדר לשלושה - שים לב! בתי מלון רבים נוהגים להכניס מיטה שלישית לחדר זוג', לעתים המיטה השלישית הינה מיטה מתקפלת.
 
 
שערים
השער לתשלום יהיה שער העברות והמחאות גבוה של המטבע הנקוב ביום התשלום בפועל.
 
 
מחירים
תמוז סיטונאי תיירות בע"מ לא תישא באחריות כלשהי להבטחת מחיר המלון וכן לא תדרש להחזר של הפרשים כלשהם הנובעים מהפרשים אלו.
 
 
שינוי במחירים
המחירים ניתנים לשינוי בהתאם לתקנות טיסות שכר ללא הגבלה כלשהי.
 
 
רישום יתר ע"י בתי המלון
יתכנו מצבים לפיהם ייכנס הנולון לתפוסת יתר וע"פ הכללים הבינלאומיים לא ניתן לפנות חדרים גם אם נתקבל אישור עבורם. בנוקרה של רישום יתר ע"י בתי המלון, רשאי הסוכן המקומי ו/או הנהלת בית המלון להעביר את הנוסעים למלון חלופי המדורג באותה דרגה או בדרגה גבוהה יותר מהמלון אותם רכשו הנוסעים. האחריות לכך, לרבות ההעברה למלון החלופי חלה על הנהלת המלון ו/או הסוכן המקומי.
 
 
סמכות שיפוט
מוסכם ומוצהר בזאת ע"י הצדדים, כי הואיל ומרכז הפעילות של חברת תמוז סיטונאי תיירות בע"מ הוא בחיפה, הרי בכל מקרה של סכסוך ו/או תביעה ו/או מחלוקת שיהיו למי מהצדדים כנגד תמוז סיטונאי תיירות בע"מ, תהיה לבית המשפט בעיר חיפה בלבד סמכות מקומית ייחודית לדון בעניין.
עקב המצב איננו פעילים כרגע
עמכם הסליחה