שדרוג רכבים
המקומות שלי
יצירת קשר
שדרוג רכבים
לקוחות נכבדים, סוג הרכב הכלול במחיר החבילה הבסיסית, הינו ל: 2-4 איש פורד פוקוס ממוזד או דומה, ל-5 איש, פורד פוקוס סטיישון ממוזג או דומה, ול-6 איש מיני וואן ממוזג ל-7 ימי השכרה. לידיעתכם: לא ניתן להבטיח רכב מדגם מסויים וכל קטגוריה כוללת דגמי רכב שונים. הרכבים המופיעים בטבלה להלן הינם דוגמא מייצגת בלבד.
חברות ההשכרה הינן:
במידה והינכם מעוניינים ברכב גדול/משופר יותר, להלן האפשרויות ותוספת המחיר ביורו לרכב ל-7 ימי השכרה: ייתכנו רכבים שונים בקטגוריות השונות. ניתן לקבל מבחר רכבים נוספים ע"פ בקשה.

תוספת מחיר לרכב מקטגורית גולף ל-7 ימים

תוספת מחיר לרכב מקטגורית פג'ו 308 סטיישן ל-7 ימים

סוג הרכב

תמונה

 

 

FIAT 500 L / VW GOLFהרכב הבסיסי בחבילה ל- 2/3/4 נוסעים

50 €

 

PEUGEOT 308 STW /FIAT 500 L STWהרכב הבסיסי בחבילה ל- 5 נוסעים

70 €

20 €

CITROEN C3 AUT / BMW 1 AUT

150 €

100 €

PEUGEOT 3008 AUT / FOCUS STW AUT

150 €

100 €

KIA SPORTAGE

290 €

240 €

VW TOURAN 5+2 AUT WITH GPS

335 €

285 €

VAN 9- FIAT DUCATO / OPEL VIVARO

580 €

530 €

FORD GALAXY AUT 7 SEATS


מחיר ההשכרה כולל:
- שכירות ללא הגבלת ק"מ.
- ביטוח CDW - ללא השתתפות עצמית.
- ביטוח TP - ללא השתתפות עצמית.
- מע"מ מקומי.
- מס כבישים (לא אגרת אוטוסטרדות).
- מס נמל תעופה.

מחיר ההשכרה אינו כולל:
- דמי טיפול במקרה של נזק / דוחות תנועה וכיו"ב
כ-50 € כולל מע"מ.
תוספת בחו"ל:
- כסא תינוק - 45-55 € להשכרה.
אנא שימו לב להוראות הבאות:
בתחנת ההשכרה יש להציג:
1. דרכון
2. רשיון נהיגה ישראלי (עם תמונה) ורשיון בינלאומי.
3. כרטיס אשראי בינ"ל ע"ש שוכר הרכב.
4. שובר ההשכרה.

חשוב!

תנאי החוזה אשר נחתם בחו"ל מול ספק הרכב הם המחייבים. יש לוודא טרם החתימה כי פרטי ההסכם והתוספת ברורים. חתימת השוכר על חוזה השכירות מחייבת ואיננה ניתנת לביטול בדיעבד. יש לדאוג ולקבל העתק מחוזה השכירות עם החזרת הרכב ולשומרו לכל מקרה של בירור. הרכב יינתן לכם עם מיכל דלק מלא, מומלץ להחזירו במצב זהה. על מיכל חסר תגבה מכם תוספת תשלום לפי תעריף שייקבע ע"י חברת ההשכרה בתוספת דמי מילוי. לא יינתן כל החזר על ניצול חלקי של השובר נסיעה טובה ובטוחה!
המקומות שלי
צור קשר
צור קשר
מלאו את הטופס ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם
שם המתעניין
טלפון
דוא"ל
יעד החופשה
כמות נוסעים
הערות
 
 

אודותינו

אודותנו

חברת תמוז שירותי תיירות בע"מ הוקמה בחיפה באפריל 1982 ע"י שמואל ליפשיץ, מומחה לתיירות אשר משמש כמנהל החברה עד היום.

במשך שנים ארוכות היוותה החברה נציגת שיווק ומכירות של חברות תעופה וחברות סיטונאיות לאזור חיפה והצפון.  בין החברות אותן יצגה החברה במהלך השנים ניתן למנות את: נתור, רימון, קשרי תעופה, אמריקן-אירליינס, איבריה, ס.א.א. ועוד רבות ואחרות.

לקראת סוף שנות ה-90 ועקב שינויים מבניים מרחיקי לכת בענף התיירות – החליטה החברה לשנות כיוון והפכה לחברה סיטונאית עצמאית המתמחה בארץ המגף – איטליה, תחת שם המותג המסחרי Goitlay.
החברה "גילתה" לשוק הישראלי את נפלאות אגם גרדה והפכה אותו ללהיט.  חברת תמוז הייתה הראשונה בישראל אשר ביססה את חבילות התיור והטיולים באיטליה על שהייה במלון אחד לכל משך הטיול ו/או החופשה  (לא אורזים ופורקים מזוודות כל יום) ולמעשה הייתה הראשונה להנחיל את המושג "טיול כוכב" בשוק התיירות הישראלי ומאז קמו לה מחקים רבים.

במהלך שנות פעילותה של החברה, יצאו באמצעותה אלפי אנשים לחופשות באיטליה, כאשר הדגש מתמקד בחבילות משפחתיות, שהן עיקר התמחותה של החברה.  החברה קונה מראש אלפי מקומות בחברות השכר ובאל-על לורונה, מילנו ורומא ובאמצעות כוח הקניה שלה בחברות התעופה, בחברות השכרת רכב ואצל ספקי התיירות באיטליה יכולה להציע חבילות תיור במחירים אטרקטיביים במיוחד.

בשנת 2004 עם כניסתה של עובדת החברה אסתי מונטיליו, מומחית לאיטליה ולתיירות ברמת DLX, כשותפה בחברה, שונה שם החברה ל"תמוז סיטונאי תיירות (2004) בע"מ.
החברה ידועה היטב בשוק התיירות הישראלי בזכות המקצועיות ורמת השירות של צוות עובדיה ובקשריה האישיים והנפלאים עם ספקי התיירות השונים באיטליה.
יתרונה הגדול נובע מעבודה ישירה אל מול אותם גורמים, בתי מלון, וילות, כפרי נופש וכדומה – שום מוצר כזה אינו נכלל בסל המוצרים המוצג באתר זה, אלא באם נבדק היטב באמצעות ביקור ובאופן אישי על - ידי מנהליה וצוות העובדים. לכן לא פלא כי החברה צברה במהלך השנים נוסעים מרוצים רבים החוזרים ומשתמשים בשירותיה הטובים שוב ושוב .


אנו מאחלים לכם חופשה מהנה ומרתקת ב- Dolce vita של איטליה

צוות תמוז – Goitaly 

 

עקב המצב איננו פעילים כרגע
עמכם הסליחה