שדרוג רכבים
המקומות שלי
יצירת קשר
שדרוג רכבים
לקוחות נכבדים, סוג הרכב הכלול במחיר החבילה הבסיסית, הינו ל: 2-4 איש פורד פוקוס ממוזד או דומה, ל-5 איש, פורד פוקוס סטיישון ממוזג או דומה, ול-6 איש מיני וואן ממוזג ל-7 ימי השכרה. לידיעתכם: לא ניתן להבטיח רכב מדגם מסויים וכל קטגוריה כוללת דגמי רכב שונים. הרכבים המופיעים בטבלה להלן הינם דוגמא מייצגת בלבד.
חברות ההשכרה הינן:
במידה והינכם מעוניינים ברכב גדול/משופר יותר, להלן האפשרויות ותוספת המחיר ביורו לרכב ל-7 ימי השכרה: ייתכנו רכבים שונים בקטגוריות השונות. ניתן לקבל מבחר רכבים נוספים ע"פ בקשה.

תוספת מחיר לרכב מקטגורית גולף ל-7 ימים

תוספת מחיר לרכב מקטגורית פג'ו 308 סטיישן ל-7 ימים

סוג הרכב

תמונה

 

 

FIAT 500 L / VW GOLFהרכב הבסיסי בחבילה ל- 2/3/4 נוסעים

50 €

 

PEUGEOT 308 STW /FIAT 500 L STWהרכב הבסיסי בחבילה ל- 5 נוסעים

70 €

20 €

CITROEN C3 AUT / BMW 1 AUT

150 €

100 €

PEUGEOT 3008 AUT / FOCUS STW AUT

150 €

100 €

KIA SPORTAGE

290 €

240 €

VW TOURAN 5+2 AUT WITH GPS

335 €

285 €

VAN 9- FIAT DUCATO / OPEL VIVARO

580 €

530 €

FORD GALAXY AUT 7 SEATS


מחיר ההשכרה כולל:
- שכירות ללא הגבלת ק"מ.
- ביטוח CDW - ללא השתתפות עצמית.
- ביטוח TP - ללא השתתפות עצמית.
- מע"מ מקומי.
- מס כבישים (לא אגרת אוטוסטרדות).
- מס נמל תעופה.

מחיר ההשכרה אינו כולל:
- דמי טיפול במקרה של נזק / דוחות תנועה וכיו"ב
כ-50 € כולל מע"מ.
תוספת בחו"ל:
- כסא תינוק - 45-55 € להשכרה.
אנא שימו לב להוראות הבאות:
בתחנת ההשכרה יש להציג:
1. דרכון
2. רשיון נהיגה ישראלי (עם תמונה) ורשיון בינלאומי.
3. כרטיס אשראי בינ"ל ע"ש שוכר הרכב.
4. שובר ההשכרה.

חשוב!

תנאי החוזה אשר נחתם בחו"ל מול ספק הרכב הם המחייבים. יש לוודא טרם החתימה כי פרטי ההסכם והתוספת ברורים. חתימת השוכר על חוזה השכירות מחייבת ואיננה ניתנת לביטול בדיעבד. יש לדאוג ולקבל העתק מחוזה השכירות עם החזרת הרכב ולשומרו לכל מקרה של בירור. הרכב יינתן לכם עם מיכל דלק מלא, מומלץ להחזירו במצב זהה. על מיכל חסר תגבה מכם תוספת תשלום לפי תעריף שייקבע ע"י חברת ההשכרה בתוספת דמי מילוי. לא יינתן כל החזר על ניצול חלקי של השובר נסיעה טובה ובטוחה!
המקומות שלי
צור קשר
צור קשר
מלאו את הטופס ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם
שם המתעניין
טלפון
דוא"ל
יעד החופשה
כמות נוסעים
הערות
 
 

מפת פיימונטה

מידע ופרטים
למה פיימונטה?
תמוז בונג'ורנו איטליה מציעה חופשה מגוונת ומרתקת בחבל פיימונטה היפהפה ובבירת החבל "פריס של איטליה" - טורינו המדהימה, המציעה לתיירים שמגיעים אליה חוויות תיירותיות, תרבותיות וגסטרונומיות מהמעלה הראשונה.
 חבל פיימונטה וטורינו
התיירים הישראלים המבקרים פעמים רבות באיטליה (1000 סיבות טובות...) מדלגים משום מה על חבל הארץ הגדול ואחד העשירים מכל הבחינות – חבל פיימונטה הנפלא ובירת החבל המדהימה טורינו – "פריס של איטליה".

חבל פיימונטה (שפרושו "למרגלות ההרים") משתרע ע"פ שטח של למעלה מ 25,000 מ"ר ממקום בצפון מערבה של איטליה וגרים בו למעלה מ- 4 מליון תושבים (רובם בטורינו).
בצפונו של החבל תמצאו את אגם מג'ורה ואגם אורטה בצפון מערב ומערב באזורים הסמוכים לגבול השוייצרי תמצאו את פסגות הרי האלפים והרי האפנינים כמו גם בצידו הדרומי והדרום מזרחי הגובל עם חבל ליגוריה.
החבל היפהפה ממוקם באגן נהר הפו אדיר המימדים שאליו נשפכים נהרות נוספים היוצרים מישורים רחבים ופוריים של יערות, שמורות טבע, פארקים, בעלי חיים רבים, ארמונות, טירות, כפרים ציוריים וכיו"ב.
חבל פיימונטה ממלא תפקיד חשוב ומרכזי בהתפתחות הכלכלית של איטליה, במיוחד טורינו וסביבתה וידוע בתעשייה העשירה שבו- מפעלי פיאט, אוליבטי, פררו רושר וכיו"ב.
המטבח הפיימונטי עשיר ואיכותי עם השפעה ניכרת מהמטבח הצרפתי וכאן תוכלו למצוא את הריזוטו המושלם ביותר, פטריות הכמהין הלבנות, שוקולד נפלא ויינות אדומים מעולים. הבארולו, נביולו ובארברה ויינות המפורסמים.
טורינו הנהדרת הממוקמת במרכז החבל – היא בסיס אידיאלי לטיולי כוכב בה ובאזור – ובנהיגה לא ארוכה תוכלו להגיע ממנה לכל האתרים האטרקטיביים של חבל פיימונטה .


נסיעה טובה BOUN VIAGGIO