שדרוג רכבים
המקומות שלי
יצירת קשר
שדרוג רכבים
לקוחות נכבדים, סוג הרכב הכלול במחיר החבילה הבסיסית, הינו ל: 2-4 איש פורד פוקוס ממוזד או דומה, ל-5 איש, פורד פוקוס סטיישון ממוזג או דומה, ול-6 איש מיני וואן ממוזג ל-7 ימי השכרה. לידיעתכם: לא ניתן להבטיח רכב מדגם מסויים וכל קטגוריה כוללת דגמי רכב שונים. הרכבים המופיעים בטבלה להלן הינם דוגמא מייצגת בלבד.
חברות ההשכרה הינן:
במידה והינכם מעוניינים ברכב גדול/משופר יותר, להלן האפשרויות ותוספת המחיר ביורו לרכב ל-7 ימי השכרה: ייתכנו רכבים שונים בקטגוריות השונות. ניתן לקבל מבחר רכבים נוספים ע"פ בקשה.

תוספת מחיר לרכב מקטגורית גולף ל-7 ימים

תוספת מחיר לרכב מקטגורית פג'ו 308 סטיישן ל-7 ימים

סוג הרכב

תמונה

 

 

FIAT 500 L / VW GOLFהרכב הבסיסי בחבילה ל- 2/3/4 נוסעים

50 €

 

PEUGEOT 308 STW /FIAT 500 L STWהרכב הבסיסי בחבילה ל- 5 נוסעים

70 €

20 €

CITROEN C3 AUT / BMW 1 AUT

150 €

100 €

PEUGEOT 3008 AUT / FOCUS STW AUT

150 €

100 €

KIA SPORTAGE

290 €

240 €

VW TOURAN 5+2 AUT WITH GPS

335 €

285 €

VAN 9- FIAT DUCATO / OPEL VIVARO

580 €

530 €

FORD GALAXY AUT 7 SEATS


מחיר ההשכרה כולל:
- שכירות ללא הגבלת ק"מ.
- ביטוח CDW - ללא השתתפות עצמית.
- ביטוח TP - ללא השתתפות עצמית.
- מע"מ מקומי.
- מס כבישים (לא אגרת אוטוסטרדות).
- מס נמל תעופה.

מחיר ההשכרה אינו כולל:
- דמי טיפול במקרה של נזק / דוחות תנועה וכיו"ב
כ-50 € כולל מע"מ.
תוספת בחו"ל:
- כסא תינוק - 45-55 € להשכרה.
אנא שימו לב להוראות הבאות:
בתחנת ההשכרה יש להציג:
1. דרכון
2. רשיון נהיגה ישראלי (עם תמונה) ורשיון בינלאומי.
3. כרטיס אשראי בינ"ל ע"ש שוכר הרכב.
4. שובר ההשכרה.

חשוב!

תנאי החוזה אשר נחתם בחו"ל מול ספק הרכב הם המחייבים. יש לוודא טרם החתימה כי פרטי ההסכם והתוספת ברורים. חתימת השוכר על חוזה השכירות מחייבת ואיננה ניתנת לביטול בדיעבד. יש לדאוג ולקבל העתק מחוזה השכירות עם החזרת הרכב ולשומרו לכל מקרה של בירור. הרכב יינתן לכם עם מיכל דלק מלא, מומלץ להחזירו במצב זהה. על מיכל חסר תגבה מכם תוספת תשלום לפי תעריף שייקבע ע"י חברת ההשכרה בתוספת דמי מילוי. לא יינתן כל החזר על ניצול חלקי של השובר נסיעה טובה ובטוחה!
המקומות שלי
צור קשר
צור קשר
מלאו את הטופס ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם
שם המתעניין
טלפון
דוא"ל
יעד החופשה
כמות נוסעים
הערות
 
 

חופשה בטורינו וחבל פיימונטה

מידע ופרטים
חופשה בפיימונטה, מה עושים? מה רואים? היכן מבקרים? 

תמוז בונג'ורנו איטליה מציעה  מציעה 4 ימים באזור מרתק ומרגש – המספק מגוון רחב של רעיונות לבילוי חופשה מעניינת ומרתקת.

פיימונטה

אנו מגישים לכם מספר רעיונות לבילוי החופשה – המתבססים על שהייה של 3 לילות במלון בטורינו עם חלוקה מומלצת בין 2 ימי סיור ובילוי בטורינו עצמה ועוד 2 ימי טיול בצפונו ובדרומו של חבל פיימונטה.
אנו ממליצים לכם לשקול לשלב את החופשה בחבל פיימונטה עם חופשה של 3/4 לילות נוספים בחבל ליגוריה הריביירה האיטלקית או לחילופין בשילוב עם חופשה באגם מג'ורה (חלקו שייך לחבל פיימונטה).

טורינו
טורינו הידועה כ"בירת האלפים" וגם "פריס של איטליה" הינה עיר יפהפיה ומזמינה – בה תוכלו למצוא חיי תרבות עשירים ומגוונים, אופרה, מוזיאונים נפלאים, מסעדות נהדרות, חנויות רבות (מאוד...) ומעוצבות, בתי קפה הומים וחיי לילה מעניינים. הרחובות המעניינים והיפים ביותר בעיר נמצאים ממש במרכזה, דוגמת ויה גריבלדי, וויה רומא, וויה פו – רחובות הומים וסואנים בהם תמצאו מגוון אדיר של חנויות, מסעדות ומוקדי עניין תיירותיים. טורינו היפה הינה עיר שקל מאוד להתמצא בה. הרחובות הישרים ניצבים ומקבילים אחד לשני ובנויים כשתי וערב.
rהאתרים שחובה לבקר בהם הינם:
  1. ככר סן קרלו – ללא ספק הככר היפה של העיר – במרכזה פסל של מלך סבויה - עמנואל פיליברטו הרכוב על סוס ומסביבה ארמונות וכנסיות יפות וגלרית סן פדריקו המפורסמת, המקורה בזכוכית ובה מרכז מסחרי כולל חנויות מסעדות ועוד. 
  2. ככר קסטלו – במרכזה ממוקם ה PALAZZO MADAMA ארמון הגברת הראשונה, ארמון מרהיב המכיל בתוכו את ההסטוריה של העיר.
  3. PALAZZO REALE - הארמון המלכותי ממוקם בסמוך לככר קסטלו. שימש בעבר כמקום מושבם של דוכסים ומלכים. טרקלינים מפוארים והגנים המלכותיים שווים ביקור.
  4. בסמוך לארמון המלכותי ממוקמת ככר הדאומו, שנבנה במאה ה-15 ובו שרידים נוצריים חשובים. ממנו בהליכה קצרה ניתן להגיע לפורטה פלצו בו מתקים יום יום שוק ענק ומגוון.
  5. המוזיאון המצרי www.nuseoegizio.it  - אוסף מיצגים הגדול ביותר בעולם (למעט במוזיאון בקהיר) של פריטים מצריים. ללא ספק מוזאון מדהים ומרתק – חובה לבקר בו.
  6. מוזאון הקולנוע www.museonazionaledelcinema.org – חוויה אמיתית לחובבי קולנוע ןגם למי שאינו כזה – המתמקד בעיקר בקולנוע האיטלקי אך גם באוניברסאלי. המוזאון ממוקם במבנה הגבוה שבעיר ולמעשה תוכנן במקור להיות בית כנסת! בראש הבנין תצפית מופלאה על העיר וסביבתה. חובה לבקר.
  7. מוזיאון המכוניות www.museoauto.it – אחד מהגדולים מסוגו בעולם. אוסף אדיר של המכוניות – מהתפתחות המכוניות הראשונות ועד לרכבים המודרניים של ימינו. ביקור חובה לכל "חולה הגה" באשר הוא.  


מוזיאון המכוניות 
מוזאון הקולנוע 
המוזיאון המצרי 


עיירות בפיימונטה


           טיפ – "למתעניינים האמיתיים" כדאי להשקיע ולרכוש את ה-TORINO CARD – המקנה כניסה חופשית למוזאונים בעיר והנחה משמעותית בתחבורה הציבורית. הכרטיסים בתוקף ל- 48 שעות ונמכרים בלשכת המידע לתיירים.
טיפ נוסף -  אסור לשכוח את " הגברת הזקנה " קבוצת הכדורגל המפורסמת – יובנטוס – גאוות העיר אל תחמיצו משחק של קבוצה זאת במידה שתהיו בזמן הנכון בעיר.
www.juventus.com 
 
ימי טיול נוספים מומלצים: טורינו היא נקודת המוצא לטיולים ברחבי חבל פיימונטה.
מדרום לטורינו במרחק לא רב – ממוקמים אזורי ה- ROERO וה- LANGHE אזורים נרחבים של גבעות ומישורים ירוקים המזכירים במשהו את חבל טוסקנה – באזור זה משובצים ערים עיירות וכפרים בעלי עניין – יקבים מדהימים, אוכל נפלא – ללא ספק אזור בו תמצאו הנאה רבה.מקומות בהם חובה לבקר:
אלבה ALBA - (אלבה 90 ק"מ מטורינו) בירת היין והשוקולד של החבל. כבר בכניסה לעיר מבחינים במפעל "פררו" – וריח השוקולד הנפלא נישא למרחוק. וזהו המקום הידוע גם בזכות פטריות הכמהין הלבנות הצומחת בשדות המקום.
העיר עצמה יפה במיוחד – עיירת יין ששימרה את חזותה מימי הביניים ומרכזה היפהפה משובץ במגדלים ובמבנים אדומים, צבעוניים, סואנים ומזמינים.


לא רחוק מאלבה נמצאת העיירה ברה BRA - (ברה 60 ק"מ מטורינו) הידועה בעיקר באקדמיה המקומית ללימודי ה""SLOW FOOD ובצמוד אליה בנק היין בו מופקדים יינות מובחרים המוכרים בעולם כולו – שווה ביקור.
אוהבי היין לא יחמיצו ביקור בברולו BAROLO בה נמצא מוזיאון היין הממוקם בטירה ממנה נשקף נוף מדהים של כרמים עמוסי ענבים אדומות מהן מפיקים את היינות המשובחים של האזור.


בירת המחוז אסטי ASTI – (אסטי מזרחית לטורינו כ- 55 ק"מ)
ידועה בהיסטוריה הסוערת – כעיר שהחליפה ידיים רבות במהלך השנים – וכמות עצומה של מגדלים ומבצרים המעידים על עברה המפואר.
באזורים המישוריים שסביבה משמשים הענבים לייצורו של יין הנתזים הטוב באיטליה –
ASTI SPUMANTE  באם ישאר לכם זמן מומלץ ביותר לבקר בעיירה CASALE MONFERRATO (כ- 97 ק"מ מזרחית לטורינו) וזאת בזכות בית הכנסת המפואר – ללא ספק מהיפים בעולם הנמצא בה – והפתוח לביקור ביום א' (בשאר הימים יש לתאם את הביקור מראש).


אגם מג'ורה / אגם אורטה – אזור יפהפה זה ממוקם צפון מזרחית לטורינו – מרחק כ- 140 ק"מ ושווה לבטח שהייה של 3 לילות לפחות – ומולץ מאוד לשלב את החופשה בטורינו עם החופשה באזור אגמים אלו.

יום טיול נוסף מומלץ הינו לחבל הצפוני השכן – חבל ואל דה אאוסטה VALLE D'AOSTA הממוקם במרומי האלפים. כביש מהיר מחבר את טורינו לבירת החבל אאוסטה AOSTA (כ- 110 ק"מ מטורינו) שהינה עיר נעימה ביותר ושוקקת חיים. מומלץ להמשיך ממנה על כביש R26 לכוון מערב לעיירת הנופש והסקי הקסומה קורמאייר CURMAYEUR (כ- 140 ק"מ מטורינו) ממנה דרך מנהרת מון בלאן ניתן לעמוד לביקור קצר בצרפת. דרומה מאאוסטה – מרחק לא רב ממקום הפארק הלאומי PARCO NAZIONALE DEL GRAN PARADISO – בעבר שמורת ציד מלאכותית וכיום פארק מעניין ומרתק השווה ביקור.