שדרוג רכבים
המקומות שלי
יצירת קשר
שדרוג רכבים
לקוחות נכבדים, סוג הרכב הכלול במחיר החבילה הבסיסית, הינו ל: 2-4 איש פורד פוקוס ממוזד או דומה, ל-5 איש, פורד פוקוס סטיישון ממוזג או דומה, ול-6 איש מיני וואן ממוזג ל-7 ימי השכרה. לידיעתכם: לא ניתן להבטיח רכב מדגם מסויים וכל קטגוריה כוללת דגמי רכב שונים. הרכבים המופיעים בטבלה להלן הינם דוגמא מייצגת בלבד.
חברות ההשכרה הינן:
במידה והינכם מעוניינים ברכב גדול/משופר יותר, להלן האפשרויות ותוספת המחיר ביורו לרכב ל-7 ימי השכרה: ייתכנו רכבים שונים בקטגוריות השונות. ניתן לקבל מבחר רכבים נוספים ע"פ בקשה.

תוספת מחיר לרכב מקטגורית גולף ל-7 ימים

תוספת מחיר לרכב מקטגורית פג'ו 308 סטיישן ל-7 ימים

סוג הרכב

תמונה

 

 

FIAT 500 L / VW GOLFהרכב הבסיסי בחבילה ל- 2/3/4 נוסעים

50 €

 

PEUGEOT 308 STW /FIAT 500 L STWהרכב הבסיסי בחבילה ל- 5 נוסעים

70 €

20 €

CITROEN C3 AUT / BMW 1 AUT

150 €

100 €

PEUGEOT 3008 AUT / FOCUS STW AUT

150 €

100 €

KIA SPORTAGE

290 €

240 €

VW TOURAN 5+2 AUT WITH GPS

335 €

285 €

VAN 9- FIAT DUCATO / OPEL VIVARO

580 €

530 €

FORD GALAXY AUT 7 SEATS


מחיר ההשכרה כולל:
- שכירות ללא הגבלת ק"מ.
- ביטוח CDW - ללא השתתפות עצמית.
- ביטוח TP - ללא השתתפות עצמית.
- מע"מ מקומי.
- מס כבישים (לא אגרת אוטוסטרדות).
- מס נמל תעופה.

מחיר ההשכרה אינו כולל:
- דמי טיפול במקרה של נזק / דוחות תנועה וכיו"ב
כ-50 € כולל מע"מ.
תוספת בחו"ל:
- כסא תינוק - 45-55 € להשכרה.
אנא שימו לב להוראות הבאות:
בתחנת ההשכרה יש להציג:
1. דרכון
2. רשיון נהיגה ישראלי (עם תמונה) ורשיון בינלאומי.
3. כרטיס אשראי בינ"ל ע"ש שוכר הרכב.
4. שובר ההשכרה.

חשוב!

תנאי החוזה אשר נחתם בחו"ל מול ספק הרכב הם המחייבים. יש לוודא טרם החתימה כי פרטי ההסכם והתוספת ברורים. חתימת השוכר על חוזה השכירות מחייבת ואיננה ניתנת לביטול בדיעבד. יש לדאוג ולקבל העתק מחוזה השכירות עם החזרת הרכב ולשומרו לכל מקרה של בירור. הרכב יינתן לכם עם מיכל דלק מלא, מומלץ להחזירו במצב זהה. על מיכל חסר תגבה מכם תוספת תשלום לפי תעריף שייקבע ע"י חברת ההשכרה בתוספת דמי מילוי. לא יינתן כל החזר על ניצול חלקי של השובר נסיעה טובה ובטוחה!
המקומות שלי
צור קשר
צור קשר
מלאו את הטופס ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם
שם המתעניין
טלפון
דוא"ל
יעד החופשה
כמות נוסעים
הערות
 
 

גסטרונומיה בחבל אמיליה רומאניה

מידע ופרטים

 
  

אמיליה רומנה מכונה גם "השמנה" ובצדק. זוהי מולדת הפרמז'ן ורוטב הבולונז, חומץ הבלסמי והפרושוטו, אבני היסוד של המטבח האיטלקי ואלה שעשו אותו מפורסם בכל העולם. בחבל ארץ זה, בין כרמים ושדות בנוף טירות עתיקות וריח יין וחביות עץ אלון, מחכים רק לכם, שפע של אטרקציות קולינריות מעוררות חושים, מענגות את העין ואת החיך. אנו מציעים לכם, בין שפע האטרקציות גם ביקור במחלבה, סיור וטעימות ביקב או סדנת בישול של פסטה החופשה הקולינרית שלכם בעיתוי המושלם ובהישג יד ממש.

הגלידה או הג'לאטו האיטלקי מאפיינים יותר מכל את פינוקי הקיץ באיטליה בכלל ובאמיליה רומניה בפרט. מוזיאון הגלידה בבולוניה, פותח בפנינו את דפי ההיסטוריה ומציג את התפתחות הטכנולוגיה והטעמים של מעדן מוכר קר ומתוק. בסדנה קלילה וחווייתית, הנערכת במוזיאון, נגלה את הסודות שמאחורי ובתוך הגביע, ונוכל לייצר בעצמנו גלידה או סורבה. גם טעימות יהיו לנו, כמה שרק נוכל. ואפילו, אפשר להיות לרגע, מוכר הגלידה שמעמיס את הכדורים בגביע – חלום!!


בין האוצרות הקולינריים הבולטים של מחוז זה נמצא את פטריית הכמהין הלבנה – טרטופו.

זוהי בכבודה ובעצמה, מלכת הטעמים והריחות, זו שגדלה רק בטבע ולא הצליחו לביית אותה מעולם. זו שצריך למצוא אותה ביער בעזרת כלבים או חזירים. זו שמחירה יכול להגיע ל- 5,000 אירו לקילו. בשל מחירה היקר וטעמה העז, משמשת פטריית הכמהין כתוספת למאכלים שונים, וגולת הכותרת היא פסטה בחמאה ופטריות כמהין. צריך לטעום כדי להאמין. הסתיו, הוא "עונת הציד" של פטריה זו ובאוקטובר, מתקיים בחבל זה פסטיבל פטריות הכמהין שהוא סיבה טובה לביקור. 

העיר מודנה, היא מולדת החומץ היוקרתי הבלסמיקו. מיץ ענבים שתסס ויושן בחביות קטנות במשך עשרות שנים וטעמו עשיר וסמיך. החומץ נשמר לפחות 12 שנה בחביות ועובר בירושה מאב המייצר ומשמר את הנוזל היקר הזה, למכירה על ידי בנו. המעוניינים יכולים לבקר במפעלי החומץ המשפחתיים, וללטף את החביות הקטנות ונטעם מהזהב השחור והטעים הזה.

שדות המרעה העשירים והמישוריים שסביב העיר פארמה, הם בית הייצור של גבינת הפרמז'ן, מלכת גבינות איטליה. גבינה זו מיוצרת בסירי נחושת אדומים ענקיים, בטכניקה מסורתית שנשמרה במשך מאות שנים. לאחר מכן, מטפחים הגבנים את גלגלי הגבינה במשך חודשים ארוכים בטיפול יומיומי, כך שהגבינה המגיעה למיטב מסעדות העולם, תהיה איכותית ומעולה כיאה למעדן יוקרתי זה. מומלץ ביותר לבקר באחת מחוות הייצור של הגבינה ולצפות בתהליך הייצור כולו, מקבלת החלב ועד לחיתוך הגבינה. טעימות? ברור!!!

פארמה ידועה גם בזכות ה"פארמה האם" או בשמו המוכר יותר - פרושוטו וזאת חוויה, לא תמיד קלה לבקר באחד המפעלים ולחזות בתהליכי הייצור.
בזכות שיתוף פעולה הדוק עם חברת MOLTO BEN בניהולו של הטייס והשף המוכר מתוכנית מאסטר שף 3, בני בן ישראל, נשמח להציע לכם סיורים קולינריים חווייתים וסיורי תמריץ בחבל, בליווי צמוד של בני בן ישראל, חוויה שתשמר אצלכם לאורך זמן.