שדרוג רכבים
המקומות שלי
יצירת קשר
שדרוג רכבים
לקוחות נכבדים, סוג הרכב הכלול במחיר החבילה הבסיסית, הינו ל: 2-4 איש פורד פוקוס ממוזד או דומה, ל-5 איש, פורד פוקוס סטיישון ממוזג או דומה, ול-6 איש מיני וואן ממוזג ל-7 ימי השכרה. לידיעתכם: לא ניתן להבטיח רכב מדגם מסויים וכל קטגוריה כוללת דגמי רכב שונים. הרכבים המופיעים בטבלה להלן הינם דוגמא מייצגת בלבד.
חברות ההשכרה הינן:
במידה והינכם מעוניינים ברכב גדול/משופר יותר, להלן האפשרויות ותוספת המחיר ביורו לרכב ל-7 ימי השכרה: ייתכנו רכבים שונים בקטגוריות השונות. ניתן לקבל מבחר רכבים נוספים ע"פ בקשה.

תוספת מחיר לרכב מקטגורית גולף ל-7 ימים

תוספת מחיר לרכב מקטגורית פג'ו 308 סטיישן ל-7 ימים

סוג הרכב

תמונה

 

 

FIAT 500 L / VW GOLFהרכב הבסיסי בחבילה ל- 2/3/4 נוסעים

50 €

 

PEUGEOT 308 STW /FIAT 500 L STWהרכב הבסיסי בחבילה ל- 5 נוסעים

70 €

20 €

CITROEN C3 AUT / BMW 1 AUT

150 €

100 €

PEUGEOT 3008 AUT / FOCUS STW AUT

150 €

100 €

KIA SPORTAGE

290 €

240 €

VW TOURAN 5+2 AUT WITH GPS

335 €

285 €

VAN 9- FIAT DUCATO / OPEL VIVARO

580 €

530 €

FORD GALAXY AUT 7 SEATS


מחיר ההשכרה כולל:
- שכירות ללא הגבלת ק"מ.
- ביטוח CDW - ללא השתתפות עצמית.
- ביטוח TP - ללא השתתפות עצמית.
- מע"מ מקומי.
- מס כבישים (לא אגרת אוטוסטרדות).
- מס נמל תעופה.

מחיר ההשכרה אינו כולל:
- דמי טיפול במקרה של נזק / דוחות תנועה וכיו"ב
כ-50 € כולל מע"מ.
תוספת בחו"ל:
- כסא תינוק - 45-55 € להשכרה.
אנא שימו לב להוראות הבאות:
בתחנת ההשכרה יש להציג:
1. דרכון
2. רשיון נהיגה ישראלי (עם תמונה) ורשיון בינלאומי.
3. כרטיס אשראי בינ"ל ע"ש שוכר הרכב.
4. שובר ההשכרה.

חשוב!

תנאי החוזה אשר נחתם בחו"ל מול ספק הרכב הם המחייבים. יש לוודא טרם החתימה כי פרטי ההסכם והתוספת ברורים. חתימת השוכר על חוזה השכירות מחייבת ואיננה ניתנת לביטול בדיעבד. יש לדאוג ולקבל העתק מחוזה השכירות עם החזרת הרכב ולשומרו לכל מקרה של בירור. הרכב יינתן לכם עם מיכל דלק מלא, מומלץ להחזירו במצב זהה. על מיכל חסר תגבה מכם תוספת תשלום לפי תעריף שייקבע ע"י חברת ההשכרה בתוספת דמי מילוי. לא יינתן כל החזר על ניצול חלקי של השובר נסיעה טובה ובטוחה!
המקומות שלי
צור קשר
צור קשר
מלאו את הטופס ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם
שם המתעניין
טלפון
דוא"ל
יעד החופשה
כמות נוסעים
הערות
 
 

טיול מאורגן לאיטליה

עכשיו תורכם לצאת לחופשה
בהדרכת:בני בן ישראל
תקציר
הארנה בוורונה היא יצירה ארכיטקטונית שהשתמרה בשלמותה מימי הרומאים והחוויה של צפייה באופרה בה היא מהמפורסמות בעולם. 
את טוסקנה כולם מכירים אבל מעטים יודעים את הסודות הקטנים שהיא טומנת בחובה. יחד עם מדריכים דוברי עברית שכבר הפכו איטלקים בנשמתם, נגלה את הנסתר ונעמיק את ההכרות והחוויה. ליאור, מומחה לאמנות ובני השף, המומחה לקולינריה, יעניקו לנו חוויה טוסקנית בלתי נשכחת. 
חבל אמיליה רומאניה - Emilia Romagna,הינו חבל ארץ יפהפה הממוקם בצפון איטליה - דרומית לחבל ונטו ולומברדיה וצפונית לטוסקנה - צורתו כמשולש הנתחם ממזרח בים האדריאטי, מצפון נהר הפו ומדרום הרי האפנינים.
החבל נחשב לאחד מהעשירים באיטליה וידוע בעיקר בטיב האוכל שלו והוא נחשב לבסיס של כמה מהמפורסמים שבמאכלים האיטלקיים כמו גבינת הפרמזן (פארמה)הפרושוטו ונקניק המורטדלה, ספגטי בולונז (בולוניה)הלזניה והטורטליני כמו גם ביינותיו המשובחים, בבלסמי ובפטריות הכמהין יקרות המציאות.
המדריך המיועד לטיול- הוא האיטליולוג בני בן ישראל, טייס קרב בעברו, משתתף בכיר במאסטר שף ישראל, מומחה גדול לאיטליה לחבל טוסקנה ואמיליה רומאניה בפרט. חוויה אדירה לטייל בחברתו!!
יום 1 - ורונה

עם בוקר בשעה 09:30, נמריא משדה התעופה בן גוריון במטוס של חברת אלעל סנדור בטיסה ישירה לורונה. לאחר הנחיתה נצא בנסיעה לפיצרייה מקומית לסעוד את ליבנו במאכל הדגל של איטליה. בתום הארוחה ניסע אל בית המלון שלנו להתארגנות וקבלת חדרים. בשעות אחה"צ לאחר נסיעה קצרה נגיע לעירם של רומיאו ויוליה – ורונה, נסייר במרכזה היפה ונמשיך לגולת הכותרת של היום, מופע האופרה אאידה בארנה המפורסמת של ורונה.

יום 2 - בולוניה

לאחר ארוחת בוקר נצא ארוזים בדרכנו דרומה לכיוון חבל אמיליה רומאניה, יעדנו היא בירת החבל, בולוניה הנהדרת. נערוך סיור בעיר היפה, נתוודע אל מגדליה המפורסמים ולכיכר המרכזית שלה, פיאצה מג'ורה וינתן לנו זמן חופשי ליהנות מטרנד אוכל הרחוב המפורסם שלה. לפני שנמשיך בדרכנו לחבל טוסקנה נגיע לביקור באוניברסיטה של הגלידה בה נשתתף בסדנא מרעננת של הכנת גלידה. בתום הסדנא נעזוב את חבל אמיליה רומאניה (אליו נשוב בהמשך) וניסע אל עיירת המרחצאות המפורסמת, מונטקטיני למלון היושב במרכזה, בו נשהה בשלושת הלילות הבאים. ארוחת ערב במלון.

יום 3 - פירנצה

לאחר ארוחת בוקר במלון נצא לגלות את הסודות הכמוסים של העיר פירנצה, את סיפורי התככים של חצרות האצולה והאגדות שמאחורי היצירות המפורסמות בעולם. בליווי ליאור, המדריך הקבוע שלנו, נערוך סיור בלב הבירה העשירה של טוסקנה מאז ימי הביניים ודרך הרנסנס. לאחר שנתפזר לזמן חופשי לארוחת צהריים, נשים פנינו לעבר מרכז הקניות, האאוטלט של כל המותגים והמתנות כדי שנוכל גם לדאוג למזכרות חשובות ולמתנות ליקירנו שנשארו בארץ. נשוב למלון ב..... ארוחת ערב במלון.

יום 4 - לוקה

לאחר ארוחת בוקר נצא לכיוון העיירה היפה לוקה, טרם הגיענו לשם נצא לסיור וטעימות ביקב מקומי טיפוסי כולל ארוחת צהרים קלה. שמחים וטובי לב  נצא לביקור בעיר הקדושים מוקפת החומה – לוקה נבקר בפיאצה המפורסמת של העיר ונצפה אל המבנים המרהיבים המצויים בה ונטייל על חומותיה העיר היפה. לא נסיים את היום מבלי ליהנות מזמן פנוי במדרחוב היפהפה של העיר על שפע החנויות, בתי הקפה והאוכל ועוד הרבה.

בשעות אחה"צ המאוחרות נשוב אל בית המלון שלנו  לארוחת ערב.


 

 

יום 5 - מודנה

עם בוקר נפרד מבית המלון ומחבל טוסקנה ונחזור בנסיעה צפונה אל חבל אמיליה רומאניה בשנית והפעם יעדנו היא העיר הידועה מודנה ונבקר באצ'טיה מקומית שם מייצרים את חומץ הבלסמיקו המפורסם ותנתן לנו ההזדמנות לטעימות מסוגים שונים של החומץ. משם נמשיך לביקור בעיר מודנה היפה, בה נקיים סיור מודרך במרכזה ההסטורי. בשעות אחה"צ המאוחרות יינתן זמן לארוחת ערב חופשית שלאחריה נשוב לבית המלון.

יום 6 - רוונה, פרארה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה מזרחה לכיוון העיר רוונה, שזכתה לתואר אתר מורשת עולמית בזכות הכנסיות הביזנטיות שלה והפסיפסים המופלאים שלה בני 1000 השנים. נערוך סיור עיר ונגלה יצירת אמנות נהדרות עם סיפורים יהודיים עשויים ביד אמן. במרכז ההסטורי של העיר, נערוך הפסקת צהריים ונוכל לטעום מהפיאדינה, אוכל הרחוב הקלאסי של האזור. נמשיך בנסיעה לעיירה קסומה קומקיו Comacchio שזכתה לכינוי ונציה הקטנה. נתרשם ונשוטט בין התעלות, סירות הדייגים והפארק הגדול על עופות המיים שלו. עם ערב נגיע לעיירה פרארה המוכרת לנו מהסיפור הקלאסי "הגן של פינצי קונטיני" ונתרשם ממה

שנותר במקום מהקהילה היהודית המשגשגת, והארמון המפואר המוקף תעלת מיים. נתפזר לארוחת ערב חופשית לאחריה נשוב למלוננו ללינת לילה.

יום 7 - פרארה

לאחר ארוחת בוקר מצפה לנו המבוסס על הקולינריה המפורסמת של החבל. נשים פעמנו לחווה לייצור פרמזן בה נתרשם מתהליך הייצור המעניין וכמובן נזכה לטעימות. בשטח החווה נמצא מוזיאון ובו אוסף רכב מזארטי מה שיזכיר לנו שזהו חבל הארץ בו מיוצרות כל מכוניות העל האיטלקיות כדוגמת פרארי, למבורגיני ועוד. לאחר זמן חופשי לארוחת צהרים מחכה לנו עוד חוויה מיוחדת במינה, בה ניקח חלק בסדנת בישול תוך כדי שימוש בחומרי הגלם הנפלאים של החבל וכמובן שבסופה נשב לארוחת ערב מעשה ידנו.

יום 8 - ורונה

לאחר ארוחת בוקר נצא ארוזים לכיוון שדה התעופה של ורונה לטיסה הממריאה בשעה 13:30 שעון מקומי וצפויה לנחות בארץ לקראת השעה 18:00 של מוצ"ש.

המועד הקרוב
01.09.2018 - 08.09.2018
ל-8 ימים | 7 לילות
בסיס אירוח
חצי פנסיון ועוד ועוד
מחיר לאדם בחדר זוגי
€1575
לפרטים והזמנות, אנא פנו אלינו - 04-8682518 

תנאים כללים-

המחיר ויציאת הטיול מותנים במינימום 20 משתתפים.

ניתן לשלם את תמורת הטיול בעד 6 תשלומים שקליים שווים ללא הצמדה וללא ריבית.


המחיר כולל:

·         טיסות ישירות לורונה כמפורט לעיל.

·         1 לילה במלון 4 כוכבים באזור ורונה ע"ב ארוחת בוקר.


  • ·         3 לילות במלון 4 כוכבים במרכז מונטה קטיני ע"ב חצי פנסיון.
  • ·         3 לילות במלון 4 כוכבים באזור בולוניה ע"ב ארוחת בוקר.
  • ·         קורס בישול איטלקי כולל ארוחת ערב בסיום הקורס.
  • ·         4 ארוחות ערב ע"פ התוכנית סדנת בישול.
  • ·         3 ארוחות צהריים ע"פ התוכנית.
  • ·         טעימות בביקורים, גבינות, טעימות בלסמי.
  • ·         ביקור במוזיאון הגלידה כולל סדנא וטעימות.

·        ·               סיור מודרך ברוונה כולל מדריך מקומי וכניסה לאתרי מורשת עולמית. 

  • ·         אוטובוס תיירים ממוזג ונוח לביצוע התוכנית.
  • ·         סיורים מודרכים כמופיע בתוכנית.

·         ביקורים: מפעל פרמזן, מפעל לייצור בלסמי.

·         ערכת שמע אישית

·         תשר לנותני השירותים כולל סבלות בבתי המלון למעט מדריך הקבוצה.

·         מלווה הקבוצה – בני בן ישראל.

 

המחיר אינו כולל:

·         הוצאות אישיות

·         ביטוח רפואי ומטען

·         ארוחות שאינן כלולות בתוכנית, שתיה בארוחות

·         כל מה שאינו מופיע בסעיף "המחיר כולל"

 

חשוב!

על הדרכונים להיות בתוקף לפחות לחצי שנה מיום היציאה.